MENU

Ślub Uli i Sebastiana oraz ich wesele w hotelu Cztery Pory Roku w Bielsku Podlaskim to wyjątkowo ważne wydarzenie na osi czasu mojej fotograficznej kariery. To właśnie tego dnia po raz pierwszy wykonałem reportaż ślubny.

Choć w trakcie tamtych zdjęć ślubnych jeszcze tego nie wiedziałem, los już zdecydował o mojej przyszłości. Tamtego dnia narodziło się moje zamiłowanie do uwieczniania najszczęśliwszych chwil zakochanych par.

Jakie przyjęcie weselne oferuje hotel Cztery Pory Roku Piliki?

Hotel 4 Pory Roku mieści się nieopodal lasu pilickiego. Mimo bliskości natury, dojazd do obiektu jest łatwy — docenią to szczególnie goście dojeżdżający na przyjęcie własnym samochodem.

Aby ułatwić narzeczonym zaplanowanie wymarzonego wesela, hotel 4 Pory Roku proponuje aż 3 różne sale weselne. Dwie z nich — Kryształowa i Bankietowa — znajdują się na terenie hotelu. Oferują kolejno powierzchnie 350 i 210 metrów kwadratowych i pomieszczą do 250 oraz do 100 gości.

Trzecia sala to Altana Letnia — elegancki, osobny budynek w całości do dyspozycji uczestników przyjęcia. Altana Letnia jest w stanie komfortowo pomieścić 120 osób na 200 metrach kwadratowych. Niezależnie od pory roku, dzięki dużym przeszkleniom sala gwarantuje piękne widoki — czy to na zielony, czy zaśnieżony las.

Poza salą, w ofercie weselnej hotelu Cztery Pory Roku Piliki zawarte jest bogate menu złożone z 5 gorących dań, licznych przystawek, łakoci, owoców i napoi. Na życzenie organizatorów dostępne są dania kuchni regionalnej, potrawy wegetariańskie oraz wegańskie, a także specjalne propozycje dla najmłodszych.

Hotel 4 Pory Roku — co wchodzi w skład pakietu weselnego?

Aby przyjęcie weselne toczyło się beztrosko, hotel 4 Pory Roku Piliki zapewnia Młodej Parze pakiet ślubny. Lokal bierze na siebie m.in. odpowiedzialność za dekorację sali, zapewnienie bezpłatnego parkingu dla wszystkich uczestników wesela oraz przygotowanie sceny dla zespołu muzycznego na wesele.

W skład pakietu wchodzi także apartament dla nowożeńców, a za dodatkową opłatą możliwe jest również zakwaterowanie gości w pokojach hotelowych.

Niepisanym bonusem jest piękne otoczenie hotelu — gęsty las pełen czarujących zakamarków i rozświetlonych słońcem polan, ukrytych pośród drzew. Z perspektywy fotografa to oczywiście świetna sceneria do sesji ślubnej lub szybkiego pleneru w trakcie przyjęcia!

Hotel Cztery Pory Roku Piliki — cennik weselny

Z informacji podanych przez Cztery Pory Roku (Bielsk Podlaski, dokładnie Piliki) wynika, że cena za talerzyk rozpoczyna się od 180 zł w 2021 roku i od 190 zł w 2022. Dokładna stawka zależy od wielu elementów, dlatego hotel podaje ją podczas indywidualnej wyceny.

Warto wiedzieć, że lokal oferuje spore zniżki dla najmłodszych gości. Dzieci w wieku 4-10 lat mogą liczyć na 50% zniżki, jeśli siedzą przy specjalnie dla nich przygotowanym, dziecięcym stole. Jeżeli natomiast siedzą przy stołach ze swoimi rodzicami, obowiązuje je obniżona stawka w wysokości 100 zł/ dziecko.

Hotel 4 Pory Roku to miejsce, do którego mam oczywisty sentyment. Odkąd rozpocząłem tam moją przygodę z reportażem ślubnym, minęły już 3 lata, a ja z coraz większą pasją uwieczniam kadry z tych radosnych uroczystości. Zachęcam Was do obejrzenia innych albumów w mojej galerii i — oczywiście — do kontaktu.

Miejsce wesela: hotel 4 Pory Roku Piliki w okolicach Bielska Podlaskiego

CLOSE