MENU

Ślub Uli i Sebastiana oraz ich wesele w hotelu Cztery Pory Roku w Bielsku Podlaskim to wyjątkowo ważne wydarzenie na osi czasu mojej fotograficznej kariery. To właśnie tego dnia po raz pierwszy wykonałem reportaż ślubny.

Choć w trakcie tamtych zdjęć ślubnych jeszcze tego nie wiedziałem, los już zdecydował o mojej przyszłości. Tamtego dnia narodziło się moje zamiłowanie do uwieczniania najszczęśliwszych chwil zakochanych par.

Jakie przyjęcie weselne oferuje hotel Cztery Pory Roku Piliki?

Hotel 4 Pory Roku mieści się nieopodal lasu pilickiego. Mimo bliskości natury, dojazd do obiektu jest łatwy — docenią to szczególnie goście dojeżdżający na przyjęcie własnym samochodem.

Aby ułatwić narzeczonym zaplanowanie wymarzonego wesela, hotel 4 Pory Roku proponuje aż 3 różne sale. Dwie z nich — Kryształowa i Bankietowa — znajdują się na terenie hotelu. Oferują kolejno powierzchnie 350 i 210 metrów kwadratowych i pomieszczą do 250 oraz do 100 gości.

Trzecia sala to Altana Letnia — elegancki, osobny budynek w całości do dyspozycji uczestników przyjęcia. Altana Letnia jest w stanie komfortowo pomieścić 120 osób na 200 metrach kwadratowych. Niezależnie od pory roku, dzięki dużym przeszkleniom sala gwarantuje piękne widoki — czy to na zielony, czy zaśnieżony las.

Poza salą, w ofercie weselnej hotelu Cztery Pory Roku Piliki zawarte jest bogate menu złożone z 5 gorących dań, licznych przystawek, łakoci, owoców i napoi. Na życzenie organizatorów dostępne są dania kuchni regionalnej, potrawy wegetariańskie oraz wegańskie, a także specjalne propozycje dla najmłodszych.

Hotel 4 Pory Roku — co wchodzi w skład pakietu weselnego?

Aby przyjęcie weselne toczyło się beztrosko, hotel 4 Pory Roku Piliki zapewnia Młodej Parze pakiet ślubny. Lokal bierze na siebie m.in. odpowiedzialność za dekorację sali, zapewnienie bezpłatnego parkingu dla wszystkich uczestników wesela oraz przygotowanie sceny dla zespołu muzycznego.

W skład pakietu wchodzi także apartament dla nowożeńców, a za dodatkową opłatą możliwe jest również zakwaterowanie gości w pokojach hotelowych.

Niepisanym bonusem jest piękne otoczenie hotelu — gęsty las pełen czarujących zakamarków i rozświetlonych słońcem polan, ukrytych pośród drzew. Z perspektywy fotografa to oczywiście świetna sceneria do sesji ślubnej lub szybkiego pleneru w trakcie przyjęcia!

Hotel Cztery Pory Roku Piliki — cennik weselny

Z informacji podanych przez Cztery Pory Roku (Bielsk Podlaski, dokładnie Piliki) wynika, że cena za talerzyk rozpoczyna się od 180 zł w 2021 roku i od 190 zł w 2022. Dokładna stawka zależy od wielu elementów, dlatego hotel podaje ją podczas indywidualnej wyceny.

Warto wiedzieć, że lokal oferuje spore zniżki dla najmłodszych gości. Dzieci w wieku 4-10 lat mogą liczyć na 50% zniżki, jeśli siedzą przy specjalnie dla nich przygotowanym, dziecięcym stole. Jeżeli natomiast siedzą przy stołach ze swoimi rodzicami, obowiązuje je obniżona stawka w wysokości 100 zł/ dziecko.

Hotel 4 Pory Roku to miejsce, do którego mam oczywisty sentyment. Odkąd rozpocząłem tam moją przygodę z reportażem ślubnym, minęły już 3 lata, a ja z coraz większą pasją uwieczniam kadry z tych radosnych uroczystości. Zachęcam Was do obejrzenia innych albumów w mojej galerii i — oczywiście — do kontaktu.

Miejsce wesela: hotel 4 Pory Roku Piliki w okolicach Bielska Podlaskiego

CLOSE