Zdjęcia ślubne – Bielsk Podlaski

Zawsze stawialiście na naturalność i potrzebujecie fotografa ślubnego, który nie lubi wyreżyserowanych i sztucznych póz? Szukacie kogoś, kto wykona Wam zdjęcia ślubne w Bielsku Podlaskim albo okolicach? Lubicie pozytywnych ludzi, z którymi po prostu można się dogadać? Wkrótce powiecie sobie “tak”. Jeśli na moje pytania również odpowiecie tym twierdzącym słowem, to czytajcie dalej!

Nazywam się Krzysiek Orłowski, a moją pasją jest fotografia ślubna. Bielsk Podlaski i województwo podlaskie to okolice bliskie mojemu sercu i uwielbiam tu pracować. W mojej ofercie odnajdziecie naturalne i wyjątkowe reportaże ślubne, sesje ślubne oraz sesje narzeczeńskie. To wszystko miłosne opowieści ukryte w kadrach, dlatego moją markę nazwałem Historie ślubne. Zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio i zapoznania się z ofertą.

Odkryj moje ślubne portfolio

Portfolio

Fotograf na ślub – Bielsk Podlaski – oferta

Chętnie z Wami porozmawiam, ale wiadomo, że słowa nie są tu najważniejsze. Moją wizytówką, która idealnie odzwierciedla mój styl i dbałość, jest moje portfolio. To właśnie ono ukazuje liczne historie ślubne, którym z radością świadkowałem jako fotograf ślubny niezwykłych par. Obejrzyjcie je i sprawdźcie, czy przypadnie Wam do gustu.

Czas na niezwykłe zdjęcia ślubne pełne miłości!

Fotograf ślubny – Bielsk Podlaski – Jaki jest mój przepis na sukces?

Robię wszystko na 100 %. Półśrodki tu po prostu się nie sprawdzą. Stawiam na:

100 % JAKOŚCI: W moich sesjach nie ma miejsca na bylejakość. Profesjonalizm to cecha, którą musi wyróżniać się dobry fotograf ślubny. Bielsk Podlaski, Białystok, Augustów, Łomża, Suwałki czy mała wioseczka, której nazwy nikt nie zna? To nieważne. Nieistotne jest miejsce, istotny jest kadr i to, co się w nim dzieje. Zdjęcie ślubne musi być to po prostu JAKOŚCIOWE..

100 % NATURALNOŚCI: Chociaż moja marka to “Historie Ślubne”, nie chcę być reżyserem. Nie cierpię sztuczności. Jako fotograf ślubny pragnę w niewymuszony sposób uchwycić to, co w Was najpiękniejsze.

100 % PONADCZASOWOŚCI: Zdjęcia ślubne, które wykonuję muszą być aktualne dzisiaj, za 10, a nawet za 50 lat. Dlaczego? Bo w ich centrum nie będą trendy, tylko prawdziwe uczucia. To się nie “przeterminuje”.

Gotowi by udokumentować Waszą niezwykłą historię ślubną?

Zdjęcia ślubne – Bielsk Podlaski – oferta 

Moje usługi na terenie Bielska Podlaskiego i okolic to:

  • Sesja narzeczeńska
  • Zdjęcia z przygotowań w domach
  • Reportaż z ceremonii zaślubin i wesela w Bielsku Podlaskim
  • Najważniejsze rzeczy, które dzieją się “pomiędzy” – błogosławieństwo, wyjście z domów, składanie życzeń – czasami takie nieoczywiste ujęcia są najpiękniejsze!
  • Sesja plenerowa w wybranym przez Was miejscu na terenie Podlasia

Zapraszam do kontaktu. Stwórzmy Waszą, najpiękniejszą, miłosną historię!