Fotografia ślubna Łomża

Cześć, mam na imię Krzysiek i jestem fotografem ślubnym. Tworzenie zdjęć ślubnych to moja największa pasja (a trochę ich mam!). Skąd to zamiłowanie? Po ukończeniu rocznego kursu fotografii, odkryłem, że bycie po drugiej stronie aparatu oferuje nieskończoną ilość możliwości. Zawsze ciągnęło mnie do wykonywania zdjęć, ale było to tylko “hobby po godzinach”.

W tym momencie wykonuję to na pełen etat i czuję pełnię szczęścia! Efektem tego są Historie Ślubne – czyli reportaż ślubny. Najbardziej lubię uwieczniać chwile przepełnione autentycznym uczuciem. Potrzebujecie kogoś takiego? Świetnie się składa! Polecam się jako fotograf ślubny w Łomży na Twój wymarzony ślub i wesele.

Zobacz moje portfolio ślubne

Fotograf ślubny – ŁOMŻA – MOJA OFERTA

Województwo podlaskie nie bez powodu przyciąga swoją sielankowością wielu ludzi. Uwielbiam ten region. Miasto, w którym mieszkacie to Łomża? Zdjęcia ślubne będą dla Was wspaniałą pamiątką i szukacie profesjonalisty? Jeśli tak, koniecznie poznajcie moją ofertę fotografii ślubnej w Łomży! Proponowany przeze mnie pakiet to:

  • sesja narzeczeńska w Łomży, Białymstoku lub okolicach
  • fotografie ślubne z przygotowań w domu Panny Młodej
  • zdjęcia ślubne z przygotowań z domu Pana Młodego
  • reportaż z błogosławieństwa rodziców i wyjścia Pary Młodej z domu
  • fotoreportaż z Ceremonii Ślubnej i składania życzeń
  • reportaż ślubny z przyjęcia na sali weselnej
  • ślubna sesja plenerowa, po uroczystości – w wybranym przez Was miejscu i czasie.

Czas na piękne zdjęcia ślubne!

Fotograf na wesele: Łomża – Dlaczego warto?

Naprawdę mocno wierzę w potęgę ulotnej chwili. Jestem pasjonatem naturalności, braku wymuszenia, a AUTENTYZM – to moje ulubione słowo. Jeżeli chcecie, aby ktoś uchwycił Was w 100%, ale jednak nadał sesji ślubnej profesjonalnego wydźwięku, to jestem dla Was zarówno w Łomży jak i całym Podalsiu. Ze mną będzie:

KOMFORTOWO

Chcę, abyście poczuli się bezpiecznie i swobodnie. Wykonuję zdjęcia ślubne w sposób, który będzie miłym dopełnieniem tego dnia, a nie dodatkowym stresem. Gwarantuję również, że otrzymacie fotoreportaż w komplecie i w odpowiednim, ustalonym terminie.

PONADCZASOWO

Tradycja uwieczniania miłości zawsze jest “na czasie”. Szanuję to i staram się jak najstaranniej uchwycić piękne i wzruszające chwile – zarówno tradycyjne, jak nałożenie obrączki, jak i ulotne, jak łza w kącikach oczu wzruszonej mamy.

WYJĄTKOWO

Gwarantuję, że uszanuję Was i Wasz styl. Z pewnością dopytam o Wasze osobiste pasje czy specjalne dla Was lokalizacje w Łomży. Zrobimy tak, aby reportaż przedstawiał 100% Was. To w końcu Wasza historia ślubna.

Gotowi opowiedzieć swoja Historię ślubną?

Zdjęcia ślubne – Łomża – KONTAKT

Zerknijcie w moje portfolio ślubne, które odzwierciedla mój styl. Historie Ślubne to prawdziwe miłosne opowieści zebrane w kadrach. To owoc prawdziwej pasji.

Czekam na kontakt, abyśmy razem stworzyli nową, niepowtarzalną historię. Czas bym sfotografował Twój ślub i wesele w Łomży.