Najpiękniejsze sale weselne w Białymstoku i na Podlasiu

Szykujecie się do ślubu i wesela w Białymstoku? Poszukujecie idealnego miejsca na wesele na Podlasiu?

Jest to decyzja, która całkowicie nada charakteru uroczystości zawarcia związku małżeńskiego. Nic więc dziwnego, że jest kluczowy dla całej uroczystości wybór. Odpowiednia lokalizacja spójna terminowo z dniem ślubu, to szansa na wesele, o którym marzy się całe życie. Piękne wesele, często połączone ze ślubem w plenerze lub dopełniające bogactwo przeżyć po zawarciu sakramentu małżeństwa zawartym w kościele, daje szansę do wspaniałych wspomnień przez całe życie. Piękne podlaskie sale weselne – Białystok i okolice, mogą poszczycić się różnorodnością swoich ofert, architekturą i zapewnieniem kompleksowej organizacji wesela na Podlasiu.

Sale weselne Białystok – czym się kierować przy wyborze?

Sale weselne w Białymstoku oferują miejsca pełne elegancji, klasy, a także nowoczesności, współczesnego podejścia do oprawy i asortymentu, nieszablonowego charakteru oraz szansy na wesele typu miejskiego lub realizacji marzenia o weselu wśród natury. Oferują spójność z najnowszymi trendami stylu vintage, boho, industrialnym i slow life. Wśród nich można wybrać ofertę folwarków, dworków, hoteli, stodoły, rezydencji, czy domów weselnych oferujących luksusową lub biesiadną oprawę wesel. Wybór powinien być zależny od wielkości uroczystości, przodującego stylu wesela i dostępności lokalizacji, w terminie spójnym ze ślubem.

Top 15 sal weselnych na Podlasiu

Zestawienie najpiękniejszych sal weselnych w Białymstoku mogłoby nie mieć końca. Poniżej, zamieszczamy te sprawdzone i rekomendowane przez nas samych i naszych klientów lokale, które warto wziąć pod uwagę przy planowaniu własnego ślubu i wesela. Najpiękniejsze top 15 sal weselnych w Białymstoku i okolicach, zyskało swoje miano, właśnie dzięki zadowolonym odbiorcom. Podpowiadamy, gdzie wesele w Białymstoku będzie uznane za najpiękniejsze i udane, a sesje zdjęciowe wykonane na uroczystości i przyjęciu weselnym, potwierdzą realizację oczekiwań Młodej Pary.

Lipcowy Ogród

www

sala weselna Lipcowy Ogród Białystok

Restauracja Lipcowy Ogród proponuje sale weselne na Podlasiu dostosowane do kilku typów uroczystości – na 45 osób w Sali Porannej Dużej, na 50 osób w Sali Kwiatowej lub sali Zielnej, na 80 osób w sali Owocowej lub na 200 osób w sali Ogrodowej. Miejsce oferuje także spotkanie z konsultantem ślubnym, dzięki czemu wesele będzie dopięte na ostatni guzik i zawrze wszystkie oczekiwane przez Młodą Parę elementy. Na miejscu można skorzystać z oferty mobilnego drink baru, noclegu, organizacji poprawin, czy organizacji ślubu w ogrodzie. Zobacz jak może wyglądać wesele w Lipcowym Ogrodzie!

Hotel Traugutta 3

www

Traugutta 3 - sala weselna w Białymstoku

Sala weselna w Białymstoku w Hotelu Traugutta 3, to połączenie elegancji z nowoczesnością. Miejsce oferuje salę weselną o nazwie Robinia, w pełni oświetloną i udekorowaną materiałami najwyższej jakości. Ponadto, Para Młoda ma zapewniony indywidualny pokój dla nowożeńców, gdzie może przygotować się do ślubu lub spędzić noc poślubną. Dodatkowo, hotel oferuje gościom 50 dodatkowych miejsc noclegowych i menu oparte na kuchni polskiej. Przed wejściem do hotelu, na Młodą Parę czeka Królewskie powitanie w postaci przejścia po czerwonym dywanie, a także liczne degustacje weselne. Goście mogą również obserwować nietypową formę otwierania szampana tzw. sztuką sabrage. Na sali weselnej w Białymstoku, do dyspozycji są stoły okrągłe oraz prostokątne, a wesele można przystroić świeżymi kwiatami według doświadczenia i porad hotelu. Zobaczcie moją realizację z tego miejsca: wesele w Hotelu Traugutta 3

Bobrowa Dolina

www

sala weselna Białystok - Bobrowa Dolina

Zastanawiając się, gdzie zorganizować wesele w Białymstoku, warto pomyśleć o hotelach i domach weselnych w Białymstoku i okolicach. Bobrowa Dolina należy do miejsc hotelowych oddalonych o 12 km od Białegostoku, w części Puszczy Knyszyńskiej. Oferuje organizację wesela, nocleg z dala od zgiełku miasta, możliwość kompleksowej aranżacji ślubu w plenerze i wesela na 80 lub 200 osób. Sala Weselna i Sala Balowa różnią się od siebie aranżacją wnętrz, dzięki czemu łatwiej dopasować swój wybór do oczekiwań i preferencji w kwestii stylu uroczystości. Pierwszą salę cechują drewniane obicia ścian i duże okna, drugą nowoczesny wygląd i feria przeplatających się ze sobą barw świateł. Sala Balowa jest także otwarta na ogród, dzięki czemu goście mają dużo swobody podczas zabawy i możliwość odetchnięcia na świeżym powietrzu. W cenie wesela oferta Bobrowej Doliny uwzględnia tradycyjne powitanie Pary Młodej “chlebem i solą”, ofertę menu ukierunkowaną na preferencje smakowe gości, apartament dla nowożeńców, możliwość realizacji sesji ślubnej plenerowej, organizację poprawin oraz dodatkowe degustacje.

Zobacz historię ślubną na blogu: wesele w Bobrowej Dolinie

Majątek Howieny

www

Majątek Howieny - sala weselna Białystok

Lista top 15 sal weselnych na Podlasiu, nie mogłaby obejść się bez takiego miejsca jak Majątek Howieny. Urokliwe miejsce wyróżniające się architekturą i lokalizacją, przyciąga Młode Pary ceniące kunszt dań, wypoczynku i oryginalności. Stodoła Majątku Howieny, użytkowana na wesele, może być dopełniona ślubem w plenerze lub pierwszym tańcem na parkiecie pod gołym niebem. Miejsce wygląda zjawiskowo zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Kryształowe żyrandole połączone z wnętrzem stodoły, drewnianymi stołami i dekoracjami ślubnymi, umożliwiają organizację wesela w stylu industrialnym, naturalistycznym, loft, a także glamour.  Marzenie o ekskluzywnym ślubie i weselu w stodole jest możliwe właśnie tutaj, 8 km od Białegostoku. Poszukując oryginalnego miejsca na wesele, sala weselna w okolicach Białegostoku Majątek Howieny jest do tego idealna. Oferuje przy tym dodatkowe atrakcje typu mini zoo, plac zabaw dla dzieci, przejażdżkę na kucyku, a zimą – wioskę świętego Mikołaja, której elementy i spotkanie z Mikołajem można wkomponować w sesję ślubną Bożonarodzeniową.

Zobacz na blogu jak wygląda wesele w Majątku Howieny

Hotel i Restauracja Lipowy Most

www

Lipowy Most to kompleks hotelowy proponujący sale weselne w Białymstoku dostosowane do różnych styli wesel i ilości zaproszonych gości. Sala weselna Wrzosowa to oferta na przyjęcia do 200 osób, a sala Jesionowa gwarantuje udane przyjęcia do 80 osób. Pierwszą wyróżnia otwartość na polanę przy puszczy. Drugą, styl regionalnego klimatu z aranżacją sztuki ludowej. Na jednej i drugiej sali można ustawić stoły okrągłe lub prostokątne, połączone w jednej linii. Imponujący krajobraz ze stawem, dodatkowa oferta SPA & Wellness i możliwość rezerwacji miejsc noclegowych, pozwalają zorganizować wesele podlaskie w kompleksowym wydaniu. Na miejscu można skorzystać także z noclegu w dworku staropolskim, domku myśliwskim lub zaaranżować wesele w stylu biesiadnym, wykorzystując do tego stodołę grillową z wiatą, w której zmieści się do 300 osób.

Camelot

www

Camelot - sala weselna Białystok
Camelot - restauracja na wesele w Białymstoku

Restauracja Camelot udostępnia salę weselną położoną w samym centrum miasta. Wesele w Białymstoku zrealizowane w Camelocie, może poszczycić się kompleksową oprawą, pysznym jedzeniem, wystrojem dopasowanym do stylu ślubu, a także możliwością degustacji win prosto z tutejszej winoteki. Duża sala, oświetlony parkiet, a latem rozbudowane patio i ogród, są w pełni do dyspozycji gości weselnych i Młodej Pary. Marząc o zabawie na całego, restauracja Camelot zapewnia odpowiednie do tego warunki. Wesele w stylu rustykalnym spełni tu swoje zadanie. Zobacz więcej informacji na temat Camelotu tutaj: Camelot Białystok wesele

Siedlisko Szeriwan

www

Szeriwan - sala na wesele Białystok

Ślub i wesele w dworskiej chacie z Bali? To jest możliwe właśnie w Siedlisku Szeriwan, w pełni oddanym do dyspozycji Młodej Pary i gości. Lokalizacja budynku i sali weselnej na skraju Puszczy Knyszyńskiej, to zaledwie 8 km od centrum Białegostoku. Miejsce pomieści do 150 osób, dając wrażenie w pełni kameralnego przyjęcia. Wokół budynku dostępny jest także staw z pomostem, wiata, wrzosowiska i możliwość obcowania z królikami oraz ptactwem domowym. W siedlisku i jego okolicy można wykonać także sesję plenerową ślubną, co jeszcze bardziej pozwoli wydobyć z chwili uroczystości, sielski i wiejski charakter wesela w podlaskim.

Folwark Nadawki

www

Wesele w Białymstoku we Folwarku Nadawki, to okazja do organizacji przyjęcia na 200 miejsc siedzących oraz na 350 osób – kiedy wesele będzie miało wydźwięk bufetowy. Marzenie o ślubie i weselu w woj. podlaskim, w tradycyjnej oprawie i w wiejskim charakterze, dopełnione urokliwymi krajobrazami łąk, lasów i pól – taką szansę daje Folwark Nadawki. Wyróżnia się ciekawą salą z dużymi, biesiadnymi stołami i ich dekoracją, oraz licznymi atrakcjami – możliwością skorzystania z kuligu lub przejażdżki bryczką, obserwacją pokazów folkloru czy inscenizacji ludowych obrzędów. Folwark oferuje nocleg w Gościńcu Nadawki i pyszne jedzenie prosto z karczmy. A dla Młodych Par, chcących wypocząć po trudach organizacji ślubu, czekają przejażdżki konno i możliwość wykonania sesji ślubnych z domownikami folwarku – osiłkiem, pawiami, czy ptactwem domowym.

Rezydencja PROTASY

www

Rezydencja PROTASY to wyjątkowa, nowocześnie przygotowana sala, nawiązująca kształtem zadaszenia do sal weselnych w stylu stodoła. Różnicą między tradycyjną architekturą stodoły a budynkiem restauracji PROTASY jest współczesne podejście do aranżacji wnętrza, podkreślone grą kolorowego światła i cieni. Do tego, imponujące oświetlenie umieszczone przy suficie oraz starannie dobrana zastawa i dekoracja stołów, powodują, że wesele i zdjęcia z uroczystości są pełne elegancji, kreatywności i optymizmu. Wesele podlaskie w Rezydencji PROTASY to przyjemne wspomnienia z dnia ślubu i szansa na urokliwe zdjęcia z malowniczej, leśnej okolicy.

Dwór Czarneckiego

www

dwór na wesele Białystok

Sale weselne w Dworze Czarneckiego dostosowane są do wielkości przyjęcia. W Dworze Czarneckiego można zorganizować kameralne wesele na 20 osób oraz huczne wesele na 300 zaproszonych. Miejsce zapewnia kompleksową organizację wesela w Białymstoku, a także możliwość zamówienia noclegu, apartamentu małżeńskiego i skorzystania z oferty SPA & Wellness. Złota oprawa sali weselnej lub urokliwe wnętrza karczmy dopełniającej ofertę miejsca, umożliwiają wybór aranżacji wnętrz pod styl uroczystości. Spełnić tu można marzenie o weselu w stylu eleganckim, glamour, klasycznym i dworskim, stylu sielskim, wiejskim i industrialnym. Zobacz wesele w Dworze Czarneckiego.

Kiszukówka

www

Kiszukówka - sala weselna Białystok

Sale weselne podlaskie, jak Kiszukówka, to kompleks budynków na urokliwym terenie, który oferuje organizację ślubu i wesela w unikalnej atmosferze. Wesele w stylu industrialnym, vintage, boho, loft, naturalistycznym, sielskim i wiejskim to tylko przykłady możliwości wesel organizowanych w Kiszkówce. Duża przestrzeń otoczenia, umożliwia realizację ślubu w plenerze i wesela otwartego na naturę. W letnie dni, kuchnia zewnętrza, to szansa na ślub w kameralnym gronie pod gołym niebem i pierwszy taniec na parkiecie – tarasie, otoczonym wysokimi sosnami. Relaks na leżakach. Sesja ślubna na sofach ustawionych przed salą weselną. A może rzucenie bukietem ślubym na obszernej połaci trawnika. Tyle swobody daje Kiszukówka Młodym Parom i ich gościom. Spodobało się to miejsce na wesele w okolicach Białegostoku? Zobaczcie więcej informacji tutaj: Kiszukówka wesele

Pensjonat Poniatowski

www

Pensjonat Poniatowski oferuje dużą, ustawną salę weselną w stylu balowym, w której można zorganizować ślub w stylu glamour, nowoczesnym, romantycznym i luksusowym. Piękne, kryształowe żyrandole i bogata sztukateria na sufitach oraz ścianach, to podstawa do pięknej oprawy wesela. W okresie letnim, Młode Pary mają do dyspozycji także duży ogród, w którym może zostać zrealizowany ślub w plenerze. Utwardzone alejki prowadzące do centralnej części miejsca pod ustawienie ołtarza, to szansa na spełnienie marzenia o nieszablonowym podejściu do ślubu pod gołym niebem, z zachowaniem elegancji i klasy.

Lawendowy Zakątek

www

Sala weselna Lawendowy Zakątek w Podlaskiem oferuje kilka powierzchni do zabawy. Salę główną, która pomieści do 250 osób, salę kameralną do 40 osób, wspaniałą oranżerię otwartą na ogród, w której może bawić się 80 osób, a także altanę w formie ażurowej konstrukcji do własnego udekorowania, tworzącą ołtarz pod ślub w plenerze. Na miejscu można skorzystać również z usług hotelarskich nawiązujących kolorystycznie do nazwy zakątku, czyli w lawendowym odcieniu wnętrz oraz skosztować pysznego menu serwowanego przez restauracje Lawendowego Zakątka.

Hotel Dworek Tryumf

www

Dworek Tryumf położony jest w malowniczej lokalizacji w miejscowości Księżyno. Otoczony gęstym drzewostanem oferuje spokojne i odosobnione miejsce do organizacji wesela, pełne dworskiego charakteru. Poszukując miejsca na szykowne, eleganckie przyjęcie weselne, Dworek Tryumf oferuje dwa rodzaje sal o podobnym stylu aranżacji wnętrz. Dodatkowo, w otoczeniu dworku znajduje się biała urokliwa altana i romantyczna huśtawka, przy których Młode Pary chętnie wykonują sesję ślubne. Tu także, może powstać ołtarz ślubu plenerowego, jeśli wesele ma być połączone z momentem zawarcia związku małżeńskiego. Do dyspozycji gości jest mini SPA, mini sala fitness, sala bilardowa oraz szansa na wypożyczenie rowerów i wybranie się na grzyby przed poprawinami, po świetnej zabawie na weselu.

Dom Weselny Gracja

www

Gracja - dom weselny Białystok

Gracja, to dom weselny w Białymstoku, charakteryzujący się dwupoziomową salą z antresolą o nazwie sala Pałacowa. Miejsce cechuje się nowoczesnym stylem, w związku z czym jest chętnie wybierane na ślub i wesele w stylu glamour, współczesnym, a także pełnym klasy i elegancji. W aranżacji sali weselnej dominuje biel, grafit, liczne kryształy, lustra i materiały podkreślone pikowaniem. Na miejscu dostępna jest także większa sala weselna na Podlasiu, o nazwie Stylowa, która ugości nawet do 230 osób. Gracja oferuje znakomite menu oparte na regionalnych przepisach, ale goście mogą liczyć także na dania kuchni wegańskiej, wegetariańskiej lub potrawy przygotowane pod indywidualne zamówienie. Zobacz jak może wyglądać wesele w domu weselnym Gracja!

Polecane sale weselne na Podlasiu

Mam nadzieję, że na mojej liście rekomendowanych sal weselnych z woj. Podlaskiego udało się Tobie znaleźć te jedyną i wyjątkową na wasze wymarzone wesele na Podlasiu. A jeśli tak to serdecznie polecam się jako fotograf ślubny do uwiecznienia tego niezwykłego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *