Siedlisko Szeriwan wesele

Siedlisko Szeriwan, Grabówka: poznaj to piękne miejsce na wesele!

Marzycie o urokliwym ślubie bądź niezapomnianym weselu w okolicach Białegostoku? Kiedy słyszycie pojęcie „ślub w plenerze” Wasze serduszka zaczynają szybciej bić? A może już na samą myśl o pięknych plenerach, wzruszacie się i już wizualizujecie śliczne okoliczności przyrody? Pomiędzy tym wszystkim, Wy, zakochani, Wasi bliscy, piękno natury. Śmiech dzieci, rozmowy dorosłych, odgłos skradzionego buziaka… To i wiele więcej da się zrobić w Siedlisku Szeriwan!

Jeżeli z rustykalnym, sielankowym klimatem Wam po drodze, to zatrzymajcie się na dłużej na tej stronie! Siedlisko Szeriwan (Grabówka) to może być lokalizacja, której potrzebujecie właśnie Wy. Malownicza posiadłość na skraju Puszczy Knyszyńskiej znajduje się nieopodal miasta (jedynie 8 km od centrum Białegostoku), a jednocześnie na uboczu, z dala od zgiełku i hałasu. Takie połączenia są najwygodniejsze i najbardziej efektywne!

Jako fotograf ślubny, który już niejedno widział, z ręką na sercu polecam Siedlisko Szeriwan. Wesele bądź plenerowy ślub w tym miejscu zapadną Wam w pamięć. Dlaczego?

Siedlisko Szeriwan (Grabówka) jako perfekcyjne miejsce na ślub w plenerze

Ta urokliwa lokalizacja sprawdzi się doskonale, jeżeli para marzy o ślubie w plenerze. Siedlisko Szeriwan daje poczucie intymności i bliskości z naturą. Rustykalna infrastruktura obiektu, gustowne nasadzenia, pobliski staw i sielskie zabudowania pozwolą przenieść się na moment do innego świata. A czy o to chodzi w powiedzeniu sobie „tak” w okolicznościach przyrody? Siedlisko Szeriwan opinie zbiera bardzo dobre, właśnie również dlatego, że udostępniają swoje tereny na uroczystość zaślubin. Miejsce to kojarzy się głównie z weselami, o czym napiszę na chwilę, ale jeśli Waszym pragnieniem jest zorganizowanie plenerowego ślubu, Siedlisko Szeriwan może zapewnić taką opcję. Wspaniała, zapierająca dech w piersiach oranżeria na zewnątrz pozwala na przygotowanie zarówno ślubu, jak i wesela w plenerze. Cudowny staw i mostek nadają wszystkiemu magicznego klimatu. A po ślubie?

Siedlisko Szeriwan: wesele, jakiego nie zapomnicie!

Siedlisko Szeriwan ugości Parę Młodych i gości, oferując usługi, które zadowolą nawet bardzo wymagających klientów. A i z takimi miewam do czynienia i nic w tym złego: w końcu ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia z życia. Cudownie, że można znaleźć miejsca, które według klienteli są 10/10. Szczerze Wam powiem, że nie słyszałem ani jednej negatywnej recenzji o tym miejscu. Siedlisko Szeriwan opinie zbiera naprawdę pozytywne ze względu na dbałość o szczegóły, jakość, rodzinność i brak parcia. Główny obiekt Siedliska Szeriwan to stylizowany na podlaski dworek, kryty gontem, budynek z drewnianego okrągłego bala i części murowanej: posiada dwie kondygnacje o całkowitej powierzchni 300 m2 i może pomieścić 150 osób! Jest urokliwy, przytulny i utrzymany w stylu schabby chic. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe wesela, to trzeba skontaktować się bezpośrednio z lokalizacją Siedlisko Szeriwan. Ceny z pewnością zależą od sezonu. Dlaczego warto postawić na to miejsce?

Siedlisko Szeriwan: wskazówki od fotografa, który na niejednym weselu był!

W jednym akapicie chciałbym zebrać Wam rady i rekomendacje, które pozwolą Wam zdecydować, czy Siedlisko Szeriwan (Grabówka, nieopodal Białegostoku) jest dla Was! Mam taki styl pracy, że oprócz oczywistej usługi, jaką jest fotografia ślubna, maksymalnie angażuję się we współpracę i dzielę bogatym dorobkiem doświadczenia, jaki zdążyłem zebrać przez lata pracy. Jeśli wybierzecie mnie jako fotografa, przekonacie się o tym sami. Ale dziś nie o mnie. Siedlisko Szeriwan zaimponowało mi paroma atutami, co opiszę Wam w intuicyjnych podpunktach:

  • Wspomniane w tym tekście Siedlisko Szeriwan posiada olbrzymi parking, co jest bardzo wygodną opcją. Co więcej, auto można odebrać bez problemu w kolejnym dniu. To może być przydatne po weselu, jak sami dobrze wiecie! A to tylko 8 kilometrów od Białegostoku.
  • Menu kuchni Siedliska Szeriwan oparte jest na regionalnych produktach i tylko najwyższej jakości składnikach. Sami produkują mięsiwa „na stół”. W obsłudze zaś brakuje rotacji, pracują wciąż Ci sami ludzi, co również jest dowodem na to, że wszystko tam w porządku i chce się tam być. Mówiąc po prostu, bez czarowania: jest tam pysznie i miło!
  • To wspólny, rodzinny interes, co przekłada się na poczucie swojskości i bliskości, emanujące z Siedliska Szeriwan! Zawsze, gdy przyjeżdżam przed parą na miejsce, widzę właścicieli: rodziców z dorosłymi dziećmi, którzy uwijają się jak mróweczki, by wszystko było dobrze. To tworzy fajną, sielankową atmosferę.
  • Siedlisko Szeriwan oferuje alternatywne parkiety dla Pierwszego Tańca: można go zorganizować nie tylko na mniejszej sali, ale też na przeszklonej sali weselnej, na której siedzą goście.
  • Warto wygospodarować chwilę, by wykonać tam piękną sesję w dniu ślubu!

Podsumowując, atmosfera czułości i uczciwości jest oparta tutaj nie tylko na ślicznej lokalizacji, ale i na czynniku ludzkim. Właściciele to świetni ludzie, dzięki którym całość jest zadbana, a goście zaopiekowani. Siedlisko Szeriwan kusi też swoimi „gabarytami”. Jakkolwiek to brzmi, dzięki temu, że NIE jest to olbrzymi obiekt, tworzy przyjemną enklawę, gdzie Para Młoda ze swoimi bliskimi poczują się intymnie, ale jednocześnie dostojnie, sielankowo i wyjątkowo. Siedlisko Szeriwan, weselę się, że poznałem to miejsce! Polecam!

Poznaj inne ciekawe miejsca na wesele na Podlasiu:
Majątek Howieny
Kiszukówka
Bobrowa Dolina