MENU
Backstage sesji ślubnej fotografa historieslubne.pl w Majątku Howienym. Para Młoda siedzi na kanapie pośród drzew.

O mnie

Cześć, cieszę się, że tu zaglądasz.
Napisanie tekstu na tą jedną podstronę zajęło mi tyle czasu co stworzenie całej reszty - dlatego nie mogę się doczekać aż to przeczytasz :)
Jestem tatą fenomenalnego czternastolatka Kubusia oraz mężem Agnieszki, jesteśmy ze sobą już 16 lat. Mieszkam w Białymstoku, kocham kolarstwo i fotografię. Nie raz połknąłem muchę jadąc z rozdziawioną ze zmęczenia gębą :) Uwielbiam słuchać muzyki, nie ruszam się bez słuchawek! Kocham banany, kawę i wodę kokosową.
Z fotografią w moim życiu zaczęło się tak naprawdę od tego, że zamarzyło mi się robić zdjęcia aparatem analogowym a gdy w podstawówce powstało kółko fotograficzne ja wybrałem - granie na gitarze. Tak! Musiałem wybierać bo nie na wszystko w domu była kasa :/
Fotografia powróciła do mnie dużo później ale była moją ucieczką od życia, które chciałem zostawić za sobą, od którego musiałem uciekać. Szkodliwe przyzwyczajenia, złe środowisko i nie do końca bezpieczne hobby wywarły na mnie konieczność zmiany swojego życia. Pierwszą lustrzankę kupiłem sobie pod wpływem impulsu a zaraz potem zapisałem się na trwający niemal rok kurs fotografii. Trudno to wytłumaczyć ale ostatnich parę lat obcowania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, przebywania na warsztatach i szkoleniach spowodowało, że fotografia jako hobby „po godzinach” przestała mi po prostu wystarczać.
W swoich historiach główną uwagę skupiam na zmysłowości i naturalności. Dotyk, szept i odpowiednia stymulacja Waszych wspomnień to doskonałe narzędzia aby wydobyć Wasze emocje i chemię jaką działacie na siebie na wzajem. To właśnie miłość, emocje i Wasze relacje są tym co sprawia, że zwykli na pozór ludzie razem wyglądają pięknie i nietuzinkowo - tak to widzę.

Backstage sesji plenerowej fotografa Krzysztofa Orłowskiego która odbyła się w Majątku Howienym, historieslubne.pl Fotograf leży na ziemi i robi zdjęcia parze młodej z ziemi.

Teraz gdy ludzie mówią mi, że gratulują talentu, że są pod wrażeniem uczuciowości jaką przemycam w swojej fotografii - cały się rumienię, choć wiem że to zasługa wielu lat mojej pracy i samorozwoju.
Jestem odpowiedzialnym człowiekiem a to co robię zawsze staram się robić profesjonalnie. Piękne zdjęcia nie są jednak jedyną rzeczą jaką u mnie "kupujecie". Inwestujecie we mnie jako osobę, która jest skora do pomocy i nigdy Wam nie odmówi. Zawsze podchodzę do swoich Par z empatią - rozumiejąc Wasze potrzeby w dniu ślubu jak i wiele miesięcy po nim. Mam w sobie wiele wdzięczności i wiary w ludzi, stąd pewnie we mnie tyle pozytywnego nastawienia do świata. Lubię się śmiać, uśmiech nie schodzi mi po prostu z twarzy.
W dniu Waszego ślubu - uspokajam oraz podpowiadam w wielu ważnych kwestiach. Pary młode, które zleciły mi uwiecznienie najważniejszego dnia w ich życiu piszą do mnie wielokrotnie, że ich goście są zachwyceni moją osobą, że niezły ze mnie śmieszek i wszędzie było mnie pełno. Ludzie lubią ze mną przebywać - może to dlatego że ja lubię ludzi :)
Dlaczego właśnie fotografia ślubna jest dla mnie sposobem na realizowanie mojej pasji? Ponieważ to niesamowita frajda pracować w otoczeniu zakochanych ludzi. Patrzeć jak tworzą się wieczne relacje międzyludzkie, jak składane są obietnice i zapewnienia. Świadomość tego, że zatrzymuję na zawsze momenty czyjegoś świata, które za kilkadziesiąt lat będą przypominały o tym, jak wyglądały nasze czasy - jest fascynująca.
Każdy dzień, który fotografuję to wyzwanie - nic dwa razy się nie zdarza.
Dla mnie najważniejsi jesteście Wy, Wasz dzień, Wasza miłość i Wasza historia. Zapraszam Was do mojego świata fotografii ślubnej. Mam głęboką nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebie.
Do zobaczenia :)

Wasz Fotograf

Specjalizuję się w fotografii weselnej, w realizacji sesji ślubnych, sesji weselnych, sesji plenerowych oraz sesji narzeczeńskich. Sesje ślubne i sesje weselne realizowane są w Białymstoku, Suwałkach, Łomży, Grajewie, Augustowie, Bielsku Podlaskim, Siemiatyczach, Zambrowie i Wysokim Mazowieckim i na terenie całego województwa podlaskiego, mazowieckiego lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Fotograf Białystok, specjalizacja w zdjęciach ślubnych i weselnych oraz okolicznościowych, w tym w sesjach narzeczeńskich. Czy fotograf ślubny i zdjęcia weselne muszą być drogie? Zapraszam Was do kontaktu w celu ustalenia ceny wybranej przez Was sesji lub reportażu.
Słowa kluczowe ułatwiające odnalezienie strony historieslubne.pl: fotografia ślubna Białystok, sesje ślubne, fotograf ślubny podlaskie, fotograf ślubny Suwałki, Fotograf ślubny Łomża, fotograf ślubny Augustów, fotograf ślubny Bielsk Podlaski, fotograf ślubny Zambrów, fotograf Ostrów Mazowiecka, fotograf Siemiatycze, fotograf ślubny Ełk i Mazury.

CLOSE