O Mnie

Cześć, cieszę się, że tu zaglądasz. Napisanie tekstu na tą jedną podstronę zajęło mi tyle czasu co stworzenie całej reszty – dlatego nie mogę się doczekać aż to przeczytasz.

Jestem tatą fenomenalnego czternastolatka Kubusia oraz mężem Agnieszki, jesteśmy ze sobą już 17 lat. Mieszkam w Białymstoku, kocham kolarstwo i fotografię. Nie raz połknąłem muchę jadąc z rozdziawioną ze zmęczenia gębą. Uwielbiam słuchać muzyki, nie ruszam się bez słuchawek! Kocham banany, kawę i wodę kokosową.

Z fotografią w moim życiu zaczęło się tak naprawdę od tego, że zamarzyło mi się robić zdjęcia aparatem analogowym a gdy w podstawówce powstało kółko fotograficzne ja wybrałem – granie na gitarze. Tak! Musiałem wybierać bo nie na wszystko w domu była kasa

Fotografia powróciła do mnie dużo później ale była moją ucieczką od życia, które chciałem zostawić za sobą, od którego musiałem uciekać. Szkodliwe przyzwyczajenia, złe środowisko i nie do końca bezpieczne hobby wywarły na mnie konieczność zmiany swojego życia. Pierwszą lustrzankę kupiłem sobie pod wpływem impulsu a zaraz potem zapisałem się na trwający niemal rok kurs fotografii. Trudno to wytłumaczyć ale ostatnich parę lat obcowania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, przebywania na warsztatach i szkoleniach spowodowało, że fotografia jako hobby „po godzinach” przestała mi po prostu wystarczać.

W swoich historiach główną uwagę skupiam na zmysłowości i naturalności. Dotyk, szept i odpowiednia stymulacja Waszych wspomnień to doskonałe narzędzia aby wydobyć Wasze emocje i chemię jaką działacie na siebie nawzajem. To właśnie miłość, emocje i Wasze relacje są tym co sprawia, że zwykli na pozór ludzie razem wyglądają pięknie i nietuzinkowo – tak to widzę.

Teraz gdy ludzie mówią mi, że gratulują talentu, że są pod wrażeniem uczuciowości jaką przemycam w swojej fotografii – cały się rumienię, choć wiem że to zasługa wielu lat mojej pracy i samorozwoju. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem a to co robię zawsze staram się robić profesjonalnie. Piękne zdjęcia nie są jednak jedyną rzeczą jaką u mnie „kupujecie”. Inwestujecie we mnie jako osobę, która jest skora do pomocy i nigdy Wam nie odmówi. Zawsze podchodzę do swoich Par z empatią – rozumiejąc Wasze potrzeby w dniu ślubu jak i wiele miesięcy po nim. Mam w sobie wiele wdzięczności i wiary w ludzi, stąd pewnie we mnie tyle pozytywnego nastawienia do świata. Lubię się śmiać, uśmiech nie schodzi mi po prostu z twarzy.

W dniu Waszego ślubu – uspokajam oraz podpowiadam w wielu ważnych kwestiach. Pary młode, które zleciły mi uwiecznienie najważniejszego dnia w ich życiu piszą do mnie wielokrotnie, że ich goście są zachwyceni moją osobą, że niezły ze mnie śmieszek i wszędzie było mnie pełno. Ludzie lubią ze mną przebywać – może to dlatego że ja lubię ludzi.

Dlaczego właśnie fotografia ślubna jest dla mnie sposobem na realizowanie mojej pasji? Ponieważ to niesamowita frajda pracować w otoczeniu zakochanych ludzi. Patrzeć jak tworzą się wieczne relacje międzyludzkie, jak składane są obietnice i zapewnienia. Świadomość tego, że zatrzymuję na zawsze momenty czyjegoś świata, które za kilkadziesiąt lat będą przypominały o tym, jak wyglądały nasze czasy – jest fascynująca.

Każdy dzień, który fotografuję to wyzwanie – nic dwa razy się nie zdarza. Dla mnie najważniejsi jesteście Wy, Wasz dzień, Wasza miłość i Wasza historia. Zapraszam Was do mojego świata fotografii ślubnej. Mam głęboką nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebie.

Ethos fotografa

Moje najważniejsze wartości i zasady działania w pracy z ludźmi

Traktuję ludzi tak jak sam chciałbym być potraktowany…
Nie robię zdjęć których sam bym nie chciał mieć…
Czuję i współodczuwam, rozumiem lub mocno staram się zrozumieć…

Zapraszam do obejrzenia filmu w którym zobaczysz czym kieruję się w swojej pracy i jak pracuję.

Wasz fotograf

Specjalizuję się w fotografii weselnej, w realizacji sesji ślubnych, sesji weselnych, sesji plenerowych oraz sesji narzeczeńskich. Sesje ślubne i sesje weselne realizowane są w Białymstoku, Suwałkach, Łomży, Grajewie, Augustowie, Bielsku Podlaskim, Siemiatyczach, Zambrowie i Wysokim Mazowieckim i na terenie całego województwa podlaskiego, mazowieckiego lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Fotograf Białystok, specjalizacja w zdjęciach ślubnych i weselnych oraz okolicznościowych, w tym w sesjach narzeczeńskich. Czy fotograf ślubny i zdjęcia weselne muszą być drogie? Zapraszam Was do kontaktu w celu ustalenia ceny wybranej przez Was sesji lub reportażu.

Słowa kluczowe ułatwiające odnalezienie strony historieslubne.pl: fotografia ślubna Białystoksesje ślubne, fotograf ślubny podlaskiefotograf ślubny SuwałkiFotograf ślubny Łomżafotograf ślubny Augustówfotograf ślubny Bielsk Podlaski, fotograf ślubny Zambrów, fotograf Ostrów Mazowiecka, fotograf Siemiatycze, fotograf ślubny Ełk i Mazury.