Fotograf ślubny Podlaskie

Cześć! Nazywam się Krzysiek, a moją największą pasją jest fotografia ślubna. Podlaskie województwo to miejsce, które oferuje mnóstwo pięknych lokalizacji. Robienie zdjęć ślubnych na Podlasiu to sama przyjemność, której chętnie się podejmę. Ale najpierw trochę o mnie…

Skąd miłość do obiektywu? Po ukończeniu rocznego kursu, przekonałem się, że fotografia jako “hobby po godzinach” przestaje mi wystarczyć. Marzyłem o tym, aby była to profesja na pełen etat. I udało się!

Efektem są Historie Ślubne – marka fotografii ślubnej, którą stworzyłem ciężką pracą. Tworzę fotoreportaże z najważniejszych dni w życiu i cieszę się, że mogę uwiecznić autentyczne uczucie. Potrzebujecie kogoś z pasją, kto doceni Waszą miłość i pokaże ją w naturalny sposób? Szukacie fotografa z Podlasia który dobrze zna okolice i świetne miejsca na sesję ślubną? Świetnie się składa. Polecam się jako Wasz fotograf ślubny. Podlaskie jest mi najbliższą lokalizacją. Na Podlasiu mieszkam i tu pozostawiłem swoje serce.

Odkryj moje ślubne portfolio

Portfolio

Fotografia ślubna – podlaskie – OFERTA

Województwo podlaskie przyciąga wielu miłośników natury. Sielankowość, przyroda, ciekawa infrastruktura. Uwielbiam ten region. Zamieszkujecie podlaskie? Fotografie ślubne traktujecie jako ważną pamiątkę i szukacie profesjonalisty? Jeśli tak, poznajcie moją ofertę fotografii ślubnej na Podlasiu:

  • sesja narzeczeńska w wybranym miejscu woj. podlaskiego
  • fotografie ślubne z przygotowań Pani i Pana Młodego
  • zdjęcia ślubne z błogosławieństwa
  • fotoreportaż ze ślubu i składania życzeń
  • reportaż z przyjęcia na sali weselnej na Podlasiu
  • ślubna sesja plenerowa, po uroczystości, realizowana innego dnia.

Czas na piękną fotografię ślubną!

Fotograf ślubny – podlaskie. Dlaczego właśnie ja?

Nie jestem zwykłym fotografem ślubnym, który po prostu “cyka zdjęcia”. Wierzę w moc ulotnych chwil. Pasjonuje mnie naturalność, nie cierpię wymuszenia, a mój ulubiony wyraz to autentyzm. Ze mną poczujecie się: BEZPIECZNIE – Wasz komfort podczas zdjęć ślubnych to podstawa. Będę cichym obserwatorem, który później przekaże Wam świetną pamiątkę. Gwarantuję również, że otrzymacie fotoreportaż w komplecie i w odpowiednim, ustalonym terminie. PONADCZASOWO – fotografie ślubne ukazujące prawdziwą miłość zawsze będą “trendy”. Uchwycę Wasze uczucie w taki sposób, że nawet po wielu latach, będziecie wracać do zdjęć ze wzruszeniem. PO PROSTU – JAK WY! – wiem, że to Wasza historia ślubna i nie będę podążać za utartym schematem. Każdą parę traktuję indywidualnie. To będzie osobisty fotoreportaż, którego nie mógłby mieć nikt inny. Tylko Wy!

Gotowi na niezwykłą historię ślubną?

Zdjęcia ślubne – podlaskie – KONTAKT

Mój styl najlepiej oddaje moje portfolio fotograficzne. Zachęcam do obejrzenia go. Historie Ślubne to istne love story zebrane w kadrach. To również owoc mojej największej pasji.

Działam na terenie całego Podlasia jako fotograf ślubny: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski i inne piękne miasta naszego woj. podlaskiego.

Czekam na kontakt od Was, abyśmy razem stworzyli nową ślubną historię! Polecam się jako Wasz fotograf ślubny z Podlasia.