Fotograf ślubny Ełk

Marzycie o reportażu ślubnym prosto z Mazur? Widzicie swój ślub, wesele lub plener ślubny w otoczeniu wspaniałych lasów, jezior, fascynujących krajobrazów, o zamglonych porankach i gwiaździstym niebie nocą, z dala od miejskich ulic? A może mieszkacie w województwie warmińsko-mazurskim i szukacie fotografa na ślub z Ełku, który razem z Wami wybierze się do ulubionych miejsc, pełnych sentymentalnych wspomnień i wrażeń? Uchwycenie kadrów narzeczeńskich, ślubnych i sesji poślubnych w lokalnych i regionalnych miejscowościach to sama przyjemność pracy. Moje spojrzenie na Pary Młode dopełnione fascynującym tłem natury lub lokalnych miejsc, pozwala stworzyć nietuzinkowe fotografie o niebanalnym stylu, dostosowanym do par i ich oczekiwań.

Nazywam się Krzysiek Orłowski i specjalizuje się w fotografii ślubnej, reportażach ślubnych, realizacji sesji ślubnych i plenerów narzeczeńskich. Tworzę fotograficzne historie o Parach Młodych. Historie ślubne par, są spójne z moją marką. Jeżeli tu jesteście, to znaczy, że może i Waszą historię będę mógł zatrzymać  i opowiedzieć na zdjęciach. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i portfolio, aby przekonać Was, że zrobię to najlepiej.

Odkryj moje ślubne portfolio

Portfolio

Fotograf na ślub – Ełk – oferta

Ełk i Mazury to inspirujące i fascynujące miejsce pod sesje ślubne, reportaże ślubne, i fotografie weselną. Województwo warmińsko-mazurskie to miejsce dla miłośników natury oraz biernego i aktywnego wypoczynku, opartego głównie na sportach wodnych i krajobrazowych. Popularność ekologii oraz wesel w stylu boho, naturalistycznym, rustykalnym i wiejskim, powodują, że Mazury idealnie pasują do tej tematyki. Do tego interesujące pod względem architektonicznym domy weselne, hotele i możliwości wystroju sal weselnych, powodują, że lokalizacja nazywana Krainą Tysiąca Jezior, w ofercie fotograficznej prezentuje się zjawiskowo.

Proponowana przeze mnie oferta to:

 • sesja narzeczeńska na terenie Ełku i Mazur
 • reportaż ślubny z przygotowań do ślubu Panny i Pana Młodych
 • reportaż z błogosławieństwa przez rodziców
 • reportaż ślubny z Ceremonii Ślubnej w Kościele i składania życzeń przez zaproszonych gości
 • reportaż ślubny z wesela w regionie Ełka i Mazur
 • sesja plenerowa ślubna wykonywana po uroczystości ślubnej w dowolnym miejscu na Mazurach lub w Ełku.

Czas na przepiękne zdjęcia ślubne o prawdziwej miłości!

Fotograf ślubny Ełk – Dlaczego warto?

Oczekujecie od fotografa zdjęć, które naprawdę odzwierciedlą Wasz charakter, będą wyglądać naturalnie, a przy tym uchwycą piękno Ełku lub Mazurskich krajobrazów? Jestem po to, aby spełnić Wasze oczekiwania, nadać zdjęciom niepowtarzalnej oprawy, a przede wszystkim dodać Wam odwagi podczas sesji ślubnych i nie rzucać się w oczy podczas reportażu. Dzięki temu nie odczujecie skrępowania kiedy w tle będzie słychać migawkę aparatu. Wybór mnie na Waszego fotografa to:

 1. Terminowość, która jest niezbędna podczas wykonywanych zdjęć i ich przygotowania. Gwarantuje, że ustalony termin przekazania opracowanych zdjęć, dotrze w komplecie do Was na czas. Co jak co, ale nikt nie może doczekać się przecież efektów końcowych.
 2. Naturalność, która jest niezbędna, aby zatrzymać mijający czas w kadrach, w jego rzeczywistym, a nie pozowanym wyrazie. U mnie zdjęcia nie są reżyserowane. To Wasze historie ślubne, które są uwiecznione, dzięki spontanicznym emocjom.
 3. Ponadczasowość, która niezależnie po ilu latach obejrzycie zdjęcia ponownie, będą prezentować styl adekwatny do zmieniających się trendów.
 4. Pomysłowość, która daje swobodę działania niezależnie od miejsca. Wasz charakter będzie nakierowaniem na styl sesji plenerowych czy weselnych, a uchwycone kadry będą jedyne w swoim rodzaju.
 5. 100% jakości, która widoczna jest w każdym wykonanym zdjęciu. Zdjęcia Waszego ślubu i wesela to moja wizytówka. Wasze zadowolenie z jakości zdjęć, to moje zadowolenie z wykonanej pracy. Lokalizacja jaką wybierzecie na ślub i wesele zostanie uchwycona w wykonanych przeze mnie kadrach tak, aby podkreślić kunszt całej oprawy.

Gotowi by udokumentować Waszą niezwykłą historię ślubną?

Fotograf ślubny Ełk – Kontakt

Szukasz hasła – fotograf ślubny Ełk lub fotograf na wesele Ełk? Dobrze trafiłaś/eś. Jestem zwarty i gotowy, aby wykonać dla Was ślubne zdjęcia. Obejrzyjcie dotychczasowe portfolio, będące najlepszą wizytówką mojej osoby i marki Historie Ślubne. Napiszcie do mnie i rozpocznijmy kontakt, który zapoczątkuje wspólne plany realizacji Waszych zdjęć ślubnych. Stwórzmy razem historię ślubną Waszego życia.