Kiszukówka

Ślub w okolicach Białegostoku? Urokliwe miejsce na wesele pełne ciekawych atrakcji i wyjątkowych terenów wokół? Ślub w plenerze? A może pierwszy taniec na parkiecie pod gołym niebem z widokiem na leśny krajobraz? Jeżeli szukasz nietypowego rozwiązania na swój ślub lub wesele i pragniesz, aby była to szczególna chwila i dzień, Kiszukówka na Podlasiu spełni Twoje marzenia.

To tu, uda się zrealizować wesele na Podlasiu w stylu industrialnym, boho, loftowym, a nawet vintage. Kluczem do wyjątkowości i dopełnienia każdego z nich jest natura, która staje się przysłowiową wisienką na torcie całego kompleksu weselnego. Wisienką na Waszym ślubnym torcie, który będziecie w Kiszukówce spożywać.

Sesja w KiszUKówce

Zobacz moją realizację z Kiszukówki

Kiszukówka, jako interesująca sala weselna na Podlasiu

Kiszukówka położona jest w miejscowości Wasilków w woj. podlaskim. Miejsce, będące salą weselną zlokalizowaną ok. 20 km od Białegostoku, przyciąga do siebie rzeszę zadowolonych klientów, ze względu na dobrą komunikację z miastem i położenie. Wszystko w urokliwym sąsiedztwie lasów, otoczone dużym ogrodem w stylu rustykalnym. Ponadto, w niedalekiej odległości od Kiszukówki znajduje się Biebrzański Park Narodowy, gdzie Młode Pary w trakcie ślubu lub wesela, organizują w plenerze dodatkowe sesje ślubne z udziałem profesjonalnego fotografa ślubnego z Białegostoku. Miejsce najlepiej pasuje do organizacji ślubów w stylu rustykalnym, boho czy industrialnym, ze względu na taką formę i dodatki aranżacji wnętrza sali. Kiszukówka wyróżnia się bowiem zarówno budynkiem – w stylu nowoczesnej stodoły, o spadzistym dachu, z dużymi oknami i ścianami z cegły, jak również dużą salą z widocznymi krokwiami i stonowaną kolorystyką łączącą naturalne materiały wykończeniowe: cegłę, drewno i beton.

Kiszukówka – oferta i menu na ślub i wesele w stylu rustykalnym, vintage, boho, industrialnym i wiejskim

Kiszukówka oferuje salę weselną, duży teren wokół i wiele atrakcji towarzyszących – w tym wspaniałe miejsca do tworzenia ciekawych zdjęć ze ślubu. Mimo, że nie ma w swojej ofercie kuchni i możliwości przygotowania posiłków na miejscu, Kiszukówka poleca sprawdzone firmy cateringowe, z którymi współpracuje, więc nie ma obaw co do możliwości zamówienia posiłków właśnie u nich. Miejsce oferuje także możliwość dekoracji sali pod styl Kiszukówki. Złote krzesła ustawione przy stołach uzupełnić może złotą zastawą, rozwieszonymi tiulami i materiałami w kolorze białym, wiszącymi pod krokwiami świetlistymi girlandami, czy ustawionymi roślinami łąkowymi, które dopełnią przestrzeń aranżacji. Ogród, domek na drzewie, pleciona huśtawka, altana, punkt widokowy, staw, liczne ścieżki przebiegające wewnątrz bujnej roślinności ogrodu, drewniane pergole, kamienna kaskada wodna, plac zabaw, duży trawnik do wypoczynku, punkt z zabytkowymi narzędziami, to tylko nieliczne detale, które zachwycają w Kiszukówce. Ani goście, ani Młoda Para nudzić się tu nie będą.

Oryginalna sesja fotograficzna, czyli Kiszukówka na plener ślubny i ślub w plenerze

Kompleks weselny Kiszukówka umożliwia narzeczonym organizację ślubu i wesela w atmosferze dalekiej od zgiełku miasta. Wiele Młodych Par, decyduje się zatem na organizację tutaj wesela, ale także ślubu w plenerze dopełnionego sesją fotograficzną w tym samym stylu. Warunki są ku temu idealne. Ślub i wesele w ogrodzie, które przy niesprzyjającej pogodzie można przenieść do wnętrza sali weselnej, będą współgrać z urokami otoczenia. Ponadto, Kiszukówka posiada duży taras, na którym może odbyć się pierwszy taniec Młodej Pary, oczepiny, czy drobny poczęstunek, kiedy przyjęcie będzie miało kameralną formę spotkania. Nie dość, że można na nim ustawić stoły, to jeszcze taras jest zadaszony, otwarty na ogród i otoczenie, dzięki czemu żadna pogoda nie będzie straszna, aby spędzić ten wyjątkowy dzień ślubu.

Zakątek Kiszukówka – opinie, ceny, menu

Zakątek Kiszukówka uznawane jest za jedno z najbardziej urokliwych miejsc na ślub i wesele w okolicach Białegostoku. Opinie o Kiszukówce potwierdzają, że to właśnie tu można zastać cieszę, w pełni się zrelaksować, posmakować pysznych potraw i być mile obsłużonym. A to wszystko w korzystnych cenach. Goście przybywający do Kiszukówki na wesele, ślub czy sesję fotograficzną, przyznają, że na miejscu spędzają cudowne chwile w rodzinnym gronie. Klimat i uznanie dla właścicieli tego niezwykłego kompleksu mówi samo za siebie. Każdy czuje się tu dobrze i każdy ślub i wesele spełnia oczekiwania Młodej Pary i gości.

Nie bez przyczyny Kiszukówka znalazła się na mojej krótkiej liście polecanych sal weselnych w Białymstoku i okolicach.

Zakochaliście się w Kiszukówce tak jak ja? Napiszcie do mnie – chętnie udokumentuję Wasze wesele w tym urokliwym miejscu.