sesja ślubna boho

Sesja ślubna Boho

Słyszeliście o sesji ślubnej w duchu boho? Ta tajemniczo brzmiąca nazwa kryje w sobie styl, nawiązujący do bohemy. Styl boho, czyli po prostu „bohemian”, czerpie garściami inspiracje z kultury hipisowskiej, cyganerii artystycznej i po prostu: NATURY. Ważne jest jedno: ma być luźno, swobodnie, a także tak prawdziwie… miłośnie. Sztywność, nadmierna elegancja i pompa? To nie tutaj. Bardzo lubię wykonywać sesję ślubną boho, dlatego dziś opowiem Wam o fotografiach Martyny i Rafała. Sesja boho tej pary odbyła się w urokliwym Osowcu oddalonym o 60 km od Białegostoku. To co? Zanurzycie się w tę naturalną „przygodę boho”? Czytajcie zatem ten wpis i przede wszystkim… oglądajcie romantyczne kadry!

Lokalizacja i dojazd do Osowca, czyli miejsca sesji boho

Ta sesja ślubna odbyła się w urokliwej lokalizacji oddalonej około 50 minut jazdy od Białegostoku. Dobry stan drogi i pobliski parking to niewątpliwe zalety tego miejsca na sesję ślubną boho. UWAGA! Ze względu na konieczność przemieszczania się między różnymi lokalizacjami, trzeba wziąć wygodne obuwie na zmianę! A o tych miejscówkach za chwilę…

Różnorodność pięknych „spotów” do sesji ślubnej boho

Ja sam patrząc na te fotografie, jestem wręcz rozmarzony! Ta lokalizacja jest odkryciem zeszłego sezonu, do sesji ślubnej boho wręcz idealnym. Rozmaite sielankowe scenerie, które są unikalne i naturalne. Kojąca oczy rzeka. Piaszczysta plaża, na którą aż chce się wejść bosymi stopami. Wieża widokowa. Malownicze zwalone drzewo, drewniana kładeczka, zniszczone bunkry, nasze polskie piękne łąki. Ach! To jak dziesięć różnych lokalizacji w jednym miejscu. Luz, swoboda, artyzm, przyroda. Co jeszcze składa się na styl boho?

Sesja fotograficzna boho musi kipieć emocjami i naturalnością!

Dla mnie, jako fotografa ślubnego, ta sesja boho miała szczególną wagę. Odbyła się bowiem dwa lata po ślubie Martyny i Rafała. Co najbardziej mnie w niej urzekło? Ta para przepełniona obfitością pozytywnych emocji i naturalnej inteligencji, oddała się w pełni sesji boho. Kadry wyszły autentyczne: Rafał spoglądał na Martynę z niekłamanym zachwytem, a jej szczery uśmiech rozjaśniał każde zdjęcie. Kluczem do sukcesu tej sesji boho była kompozycja ich naturalności i pięknej natury wokół. Zero tu pozowania na siłę. Za to mnóstwo czułości i harmonii z przyrodą.

Boho i naturalność to zgrany mariaż!

Styl boho to definicja naturalności i swobody. Martyna na tę sesję włożyła alternatywną suknię ślubną, przygotowaną na wypadek niespodziewanej awarii w jej wielkim dniu. I ta sesja w duchu boho idealnie współgrała z tym outfitem! Suknia była luźna, perfekcyjnie wpisująca się w boho klimat, który podkreślali również brakiem sztywnych krawatów czy formalnych skarpetek. Luz, miłość, swoboda, radość! Jakby tego było mało: w ogóle nie było komarów, które latem są plagą w tym miejscu ze względu na starorzecza Biebrzy. Same plusy!

Które zdjęcia boho najbardziej uwielbiam? Spójrzcie na ujęcia na zwalonym drzewie oraz na piaszczystym brzegu, gdzie para mogła swobodnie pozować boso. Sesja ślubna boho to estetyka bez spiny, pełna wolności, niezależności, relaksu, spontaniczności!

Miejsce to, choć wymaga pewnych poświęceń ze względu na odległość i czasami wkurzające komary (nie w tym przypadku!), oferuje niezwykłe możliwości dla kreatywnych ujęć w duchu boho.

Rada ode mnie!

Co prawda, to miejsce aż się prosi o współpracę fotografa z filmowem, ze względu na swój nieodparty urok i malowniczość. ALE! Należy uważać, jeśli planuje się korzystać z drona. Bliskość jednostki wojskowej wymaga posiadania uprawnień do pilotowania. To ma być niezapomniana przygoda i sesja ślubna boho, a nie borykanie się z kłopotami prawnymi i finansowymi, więc bądźmy rozważni.

Sesja ślubna boho w Osowcu

To przepiękne doświadczenie, spotkanie z dobrymi ludźmi i praca, która zaowocowała wyjątkowymi kadrami. Dzięki SZCZEREJ miłości i serdeczności pary, różnorodności scenerii i urokowi tej okolicy, powstała romantyczna kolekcja zdjęć. Dla Martyny i Rafała było to spotkanie pełne emocji, a dla mnie kolejna udana sesja boho w gronie świetnych ludzi. Z Wami też chętnie się zapoznam i stworzymy własną wspaniała sesję zdjęciową. Zapraszam do kontaktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *