Dwie sesje narzeczeńskie i wesele w Majątku Howieny

Z Moniką i Julkiem poznałem się już jakiś czas temu, podczas ich pierwszej sesji narzeczeńskiej. Pierwszej, bo miałem przyjemność realizować dla nich aż dwie sesje! To sympatyczna, zgrana para, której największą pasją są różnorodne wyjazdy, wycieczki i wypady za miasto. Jesienią 2019 roku wybrali się w największą dotychczas przygodę — wspólną podróż przez życie.

Przeczytajcie i zobaczcie, jak wyglądało ich wesele w Majątku Howieny w Pomigaczach.

Monika i Julek — dwie sesje narzeczeńskie i wesele w Majątku Howieny

Monika i Julek świetnie czują się przed obiektywem. Wspólne zdjęcia spodobały się im tak bardzo, że mają za sobą aż dwie sesje narzeczeńskie. Tutaj możecie obejrzeć efekty pierwszej: zimowa sesja narzeczeńska, której tłem był siarczysty mróz w zaśnieżonym parku. Druga sesja przedślubna miała miejsce kilka miesięcy później i dla odmiany odbyła się w ciepły, lipcowy dzień. Ją również możecie zobaczyć na mojej stronie: sesja w pałacu Lubomirskich.

Kolejne zdjęcia robiłem już na ślubie i weselu tych miłych ludzi. Miejscem akcji reportażu ślubnego była urokliwa miejscowość Pomigacze, Majątek Howieny.

Majątek Howieny, Pomigacze — miejsce na wesele

Majątek Howieny w Pomigaczach kusi swobodnym klimatem i malowniczym otoczeniem przyrody. Nadaje się doskonale na przyjęcie weselne w stylu rustykalnym, boho, vintage, scandi czy folk.

Lokal ma w ofercie kilkanaście klimatycznych sal i budynków, w tym stodołę na wesele, drewniany wiatrak, Dwór Modrzewiowy na 200 osób czy miejsce na kameralne wesele – Dworek Staropolski, który pomieści 100 gości. Wszystko dopasowane do Waszych marzeń i potrzeb.

Jeśli wybierzecie na swoją uroczystość Majątek Howieny, wesele będzie niezapomniane. Magiczna atmosfera wesela w stodole podkreśli wyjątkowość tego dnia, pozostawiając niezatarte wspomnienia.

Majątek Howieny — wesele Moniki i Julka

Do tego wielkiego dnia Monika przygotowywała się w swoim rodzinnym domu, a Julek w mieszkaniu, które stało się ich wspólnym, małżeńskim gniazdkiem. Wszystko odbywało się w atmosferze oczekiwania, radości i pozytywnej energii, którą było czuć już od progu.

Po wzruszającej uroczystości zaślubin Państwo Młodzi i goście przenieśli się do Majątku Howieny w Pomigaczach, by wspólnie celebrować tę wyjątkową okazję. Monika i Julek dotarli tam nie byle jak, bo w uroczym fiacie 500!

Wesele w Howienach było owocem doświadczenia pracowników lokalu oraz niespotykanej inicjatywy Moniki. Panna Młoda była bowiem autorką przeważającej większości dekoracji, rekwizytów i innych detali, które uczyniły to przyjęcie niezwykłym. Miło było mi widzieć, że jedną z ozdób sali były… zdjęcia z sesji narzeczeńskich mojego autorstwa!

Majątek Howieny w Pomigaczach — cena wesela, opinie

Cena wesela w Majątku Howieny ustalana jest indywidualnie, można jednak śmiało liczyć, że stawka będzie atrakcyjna. Duży wybór pięknych sal i atrakcji, doskonała kuchnia oraz pomocna obsługa zdecydowanie warte są swojej ceny! Cena wesela w Majątku Howieny uzależniona jest od wyboru sali, ilości gości oraz dobranych dodatków. W 2024 roku cena za tzw. talerzyk będzie wynosiła około 500 zł/os.

Chcesz znac moją opinie? Majątek Howieny w Pomigaczach to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na wesele na Podlasiu. Choćby Stodoła jest idealna na rustykalne wesele. Dwór Modrzewiowy nie jest największą salą weselną w Howienach – można tu zorganizować przyjęcie do 200 osób. Dwór Modrzewiowy to drewniany budynek z duszą i świetnie sprawdzi się zarówno na wesele w stylu rustykalnym, folkowym jak i eleganckim. Największą salą w Majątku Howieny jest Howieńska Stodoła która pomieści aż do 500 gości! Nieopodal Stodoły, usytuowana jest Altanka Ślubna, a parę kroków dalej ogromny i cudowny wiatrak pod którym odbywa się śluby plenerowe. To wszystko niezmiernie sprzyja Parom, które chcą, aby ich ślub w plenerze zachwycał i był inny niż wszystkie.

Nie bez przyczyny Majątek Howieny znalazł się na mojej liście polecanych sal weselnych w Białymstoku i okolicach.

Jeśli interesuje Was organizacja przyjęcia w Pomigaczach, dodatkowe opinie oraz wycena, zasięgnijcie informacji bezpośrednio w lokalu. A jeżeli zależy Wam do tego na klimatycznych zdjęciach, zapraszam serdecznie do zakładki Kontakt.

Szczegóły uroczystości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.