Ślub i wesele w Hotel Dworek Tryumf

Jako fotograf ślubny, który działa na terenie Podlasia, mam do czynienia z popularnymi lokalizacjami naszego pięknego regionu. Ślub i wesele w Hotel Dworek Tryumf to popularna praktyka, bo coraz częściej pary decydują się na zaślubiny w plenerze. Ma to na pewno nieodparty urok, zwłaszcza w sielankowej lokalizacji. A już samo przyjęcie: wesele w Hotel Dworek Tryumf, to bardzo częsty wybór młodych zakochanych. Dlaczego? Postaram się sięgnąć do mojego dorobku doświadczenia i podzielić się z Wami najważniejszymi informacjami! Pamiętajcie, że już taki ze mnie typ człowieka, że nie skupiam się tylko na fotografowaniu. Służę wsparciem, radą i przyjacielską atmosferą. Więc jeśli chcecie nie tylko „cykacza zdjęć”, ale realnego partnera w przygotowaniu wymarzonego dnia, to wiecie, gdzie się zgłosić. Ale na razie zapraszam do lektury! To co, zaczynamy?

Wesele w Hotel Dworek Tryumf: estetyka miejsca

Zapraszam do obejrzenia kadrów, które wykonałem w rzeczonym dworku. Hotel Dworek Tryumf to obiekt trzygwiazdkowy położony na obrzeżach Białegostoku, w Księżynie. Tam, pośród lasów i natury, z pewnością można odpocząć od zgiełku miasta. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, w miejscu panuje klasyczny stylowy wystrój, który stanowi dobre tło do fotografii. Jeśli interesuje Was ślub i wesele w Hotel Dworek Tryumf, to oprócz starannego obejrzenia zamieszczonych zdjęć, poczytajcie jeszcze garść rad, które tu umieszczam.

Wesele w Hotel Dworek Tryumf: wskazówki, informacje i „smaczki”

 • Z decyzją, w jakim miejscu zrobić ślub i/lub wesele trzeba się… przespać. A tak w temacie spania: pamiętajcie, że hotel oferuje wiele miejsc noclegowych. Mają aż 28 pokoi, które pomieści 60 osób. Jeśli planujecie wesele w Hotel Dworek Tryumf, to nie będzie problemu z przenocowaniem bliskich osób, które będą tego potrzebować.
 • KONKRET, czyli o liczbach słów kilka: Po podpisaniu umowy zaliczka to 2000 złotych a ceny za „talerzyk” zaczynają się od 230 złotych.
 • Wesele w Hotel Dworek Tryumf trwa planowo do 4 rano. Czyli klasyczna zabawa do białego rana.
 • Lokalizacja na uboczu sprawia, że dzieci mogą swobodnie bawić się na terenie obiektu. Jak wiadomo, nasi milusińscy podczas takich imprez szaleją z typowym dziecięcym entuzjazmem, a w tym miejscu nie ma obaw puszczania ich „samopas” bez ryzyka. To duży plus!
 • Ślub w Hotel Dworek Tryumf można zorganizować na zewnątrz. Urokliwa altanka w otoczeniu drzew to idealne miejsce na romantyczne ślubny plenerowe. Marzy Wam się czułe „tak” wypowiedziane w czarujących warunkach? Da się zrobić!
 • UWAGA! Nie tylko uśmiechy mogą być promienne… Pomimo dużych przestrzeni na trawie, warto pamiętać, że większość z nich znajduje się na słońcu, co należy uwzględnić planując imprezę. Może udostępnić wrażliwym gościom parasole przeciwsłoneczne?
 • To ciekawe! Wesele w Hotel Dworek Tryumf można zorganizować krok po kroku… w rytmie tańca. To znaczy? Istnieje możliwość kilku nieodpłatnych prób „pierwszego tańca” na miejscu w sali weselnej.
 • Nie możecie się do(sz)czekać ślubu, ale co z pieskiem? Ślub i wesele w Hotel Dworek Tryumf mogą zorganizować psiarze z zamiłowania. Sala jest przyjazna zwierzętom, co potwierdza obecność psa na jednym z wesel, które fotografowałem!
 • A co, gdy leje? Albo wieje? I takie bywają weselne dzieje! W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, możliwe jest przywitanie nowożeńców chlebem i solą w wygodnym holu. Często dzieje się to jesienią, kiedy jest już ciemno. Wesele w Hotel Dworek Tryumf to przemyślany event na każdy sezon.
 • No to do sali marsz! Ale której? Obiekt dysponuje trzema eleganckimi salami (Diamentową, Kryształową i Prezydencką) o różnych możliwościach pomieszczenia gości. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, zostały wykonane na często wybieranej sali Diamentowej. Na każdej z nich istnieje opcja ustawienia stołów zarówno okrągłych, jak i tradycyjnych, dostosowując się do preferencji pary. Jest dużo miejsc na różne atrakcje, typu fotobudka. Dlatego wesele w Hotel Dworek Tryumf możecie dostosować do własnych wymagań.
 1. sala Kryształowa mieści – od 100 do 150-160 os.
 2. sala Prezydencka – od 100 do 180 os.
 3. sala Diamentowa + Kryształowa – od 190 do 350 os.
 • Pokój z Wami! Dosłownie… Dla młodych przeznaczony jest w prezencie pokój, co ważne wyposażony w sejf.
 • Hej, wesele! Czyli o procentach słów kilka. Nie pobierają tzw. „korkowego”, a kwestia roznoszenia alkoholu (rodzice, świadkowie, obsługa) jest ustalona zgodnie z życzeniami pary młodej.
 • „Dobry, taki nie za słodki”, czyli co z tortem? Pamiętacie, że ślub w Hotel Dworek Tryumf zazwyczaj odbywa się w sielankowej altanie. Również tam można umówić się na podanie tortu. Goście mogą utworzyć młodej parze szpaler z zimnych ogni: kto spostrzegawczy znajdzie na moich zdjęciach taki kadr?
 • Nie tylko wesele w Hotel Dworek Tryumf! Co potem? Goście mają możliwość uczestniczenia w poprawinach, korzystając z atrakcji takich jak grill, sala bilardowa, sauna, czy siłownia. Dla dzieci przygotowano specjalne domki do zabawy oraz inne udogodnienia, takie jak foteliki i przewijaki.
 • O, ludzieee! Ważni są oczywiście… ludzie. Tym miłym akcentem kończę tę listę wskazówek. Ślub i wesele w Hotel Dworek Tryumf to dobry pomysł ze względu na ekipę. Obsługa obiektu cechuje się profesjonalizmem i, co BARDZO WAŻNE, serdecznym uśmiechem, co wpływa pozytywnie na atmosferę wydarzenia. Menadżer, Pan Krzysiek, jest znany z pozytywnego podejścia i rzeczowej postawy, co sprawia, że organizacja imprezy przebiega sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Daję plusa!

Obejrzyjcie zdjęcia na eleganckim tle Hotelu Dworku Tryumf. Uśmiechy zakochanych i gości mówią same za siebie. Polecam tę miejscówkę, naprawdę można zorganizować tu świetne przyjęcie. Jeśli chcecie podjąć współpracę, zapraszam do kontaktu, a opowiem Wam jeszcze więcej. Natomiast potem zrobimy przepiękne zdjęcia ślubne i weselne! Do usłyszenia.

Więcej informacji o Dworku Tryumf: www

Spodobały się Wam zdjęcia ze ślubu i wesela w Dworku Triumf? Zobaczcie równie ciekawe przyjęcie weselne w Dworze Czarneckiego oraz w Folwarku Nadawki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *