wesele w sali weselnej Gracja Białystok

Wesele Gosi i Dawida w sali Gracja – Białystok

Przygotowania Młodej Pary

A cóż to za fotorelacja? Przed Wami przepiękna Gracja!

Białystok ma w swoich granicach bardzo przyjemną salę, w której odbyło się wesele Gosi i Dawida. Rozpocząłem ten wpis rymem, bo dzień, który tam spędziłem to istna POEZJA!

Jednak zanim przejdziemy do tego, jakie Sala Bankietowa Gracja (Białystok) zrobiła na mnie wrażenie, tradycyjnie kilka słów wstępu! Jak wiadomo: przede wszystkim liczą się ludzie :). Na fotografiach widzicie zakochanych Gosię i Dawida. Gosia z zawodu jest urzędniczką, a Dawid pracuje w dziale kontroli jakości jednej z dużych podlaskich firm produkujących maszyny rolnicze. To jeśli chodzi o profesję, ale – co ważne – w życiu prywatnym znaleźli do siebie drogę i stanęli na ślubnym kobiercu, aby dopełnić swoją miłość. Co ciekawe, trafiłem do nich z polecenia… innego fotografa ślubnego! Zawsze uważam, że w branży trzeba mieć dobre relacje, traktować innych po ludzku. Nieuczciwa konkurencja nigdy nikomu nie pomoże, a przyzwoitość i życzliwość zbierze owoce! A tak w temacie pomocy i relacji międzyludzkich… Gośka ma kilkoro rodzeństwa, którzy przyjęli Młodego do rodziny bardzo swojsko! To właśnie oni przygotowali swojemu szwagrowi bramę i nie chcieli go wypuścić dopóki jej „nie wykupi”! Dobry humor dopisywał od początku. Oboje Młodzi wychodzili z rodzinnych domów, a błogosławieństwo było w domu Gosi. Za to w domu Dawida królował rozkoszny psiak, którego uwieczniłem na zdjęciu. Na przygotowaniach u Pana Młodego byli jego bliscy: tato, babcia i brat. Przygotowania u Panny Młodej były niewątpliwie na „dużych obrotach”! Gośka jest niebywale energiczna i ma na wszystko plan, którego skrupulatnie się trzymała. Jednak życie jest życiem i Dawid przyjechał około 15 minut później. 🙂 Oczywiście i tak wszystko się udało, ale trochę to pokrzyżowało „sztywne” plany. 🙂

Kościół św. Boboli i Dom Weselny Gracja – Białystok – zaślubiny + zabawa

To była naprawdę wyjątkowa ceremonia! Mszę Świętą odprawiało kilku księży, chyba z sześciu! Gosia na co dzień śpiewa w scholi WNIEBOgłosy, zatem oprawa ceremonii zaślubin była piękna i pełna anielskich dźwięków. Zdolna ekipa komponowała i śpiewała z chóru. Oczywiście wchodziłem i tam, aby fotorelacja była pełna. Urocze jest to, że gdy Gosia się stresuje, to reaguje… śmiechem. Niektórzy płaczą, inni chichoczą. Jednak silnych emocji nie dało się młodym odmówić!

Sala Weselna Gracja (Białystok) trzyma poziom!

Kiedy przyjechałem przed przygotowaniami na salę weselną, byłem świadkiem „narady” – spotkania personelu przed imprezą. To, co usłyszałem bardzo mi zaimponowało. Menedżerka Gracji umiała zmotywować zespół jak nikt! Wyróżniała się ciepłem i serdecznością. Taka mobilizacja na pewno lepiej zadziała niż często niesłuszne słowa ostrej krytyki. Co ważne, w samych superlatywach wypowiadała się o Parze Młodej, wskazując na cechy ich osobowości tak, aby byli zaopiekowani podczas całej imprezy. Mówiła załodze, na co ma zwracać szczególną uwagę i na czym szczególnie zależało Gosi. Cóż, ta restauracja Gracja (Białystok) opinie zbiera świetne i jak widać nie bez powodu! Jedno wielkie WOW. W efekcie atmosfera była wspaniała, rodzinna i radosna: od A do Z!

Dom Weselny Gracja – Białystok – przebieg imprezy

Pierwszy taniec odbył się do magicznej piosenki „O Krok” z filmu Zaczarowana (Jarosław Weber). Zbudowało to bajkowy klimat. Jednak atmosfera i tak była czarująca, o co zadbała cała ekipa sali Gracji. Jest to bowiem jedno z niewielu miejsc, gdzie obsłudze podawane są dania w tym samym momencie, co Parze Młodej. Dlaczego to ważne? Nie chodzi bynajmniej o to, że jestem łasuchem! 🙂 Dzięki temu, ekipa usługodawców szybko była zwarta i gotowa do dalszego działania. Co więcej, dobry kontakt z obsługą i ich „obeznanie w temacie” pozwalało na zrobienie niebanalnych zdjęć w tańcu. Zmieniali natężenie oświetlenia na moją prośbę, czad!

Wszystko szło sprawnie i wesoło. Gracja (Białystok) może pochwalić się przyjemnym foyer, w którym jest duże lustro i można zrobić sporo ciekawych kadrów. Na uwagę zasługują też schody czy stylowa kanapa. Lekkim zgrzytem jest otoczenie zewnętrzne: tam do interesujących zdjęć nadaje się głównie balkon. Co mogę jeszcze powiedzieć o tym miejscu? Sala Gracja – Białystok – jest bardzo dobra na wesele w stylu glamour. Szykowne wykończenia, przejrzysta czysta biała sala, która jest dość jasna i pełna (a jakże!) swoistej gracji atmosfera. Wesele było na około 140 osób, które spokojnie zmieściły się w tym  domu weselnym.

Polecam to miejsce, bo jak już pisałem: ludzie to serce każdej imprezy. I nie chodzi tylko o gości! Kompetentna i przyjazna obsługa na pewno będzie wielkim atutem i udogodnieniem. A Młodym i gościom pozostanie tylko… cóż, bawić się! Bawić i celebrować miłość. Z przyjemnością uwiecznię to na zdjęciach: jeśli czujecie ten partnerski „vibe”, którym staram się kierować przy współpracy, zapraszam do kontaktu! Z ręką na sercu obiecuję, że postaram się być pomocnym partnerem i wykonam jakościowe zdjęcia. Tymczasem oglądajcie owoce mojej pracy!

———————————————-

Przydatne linki:

sala weselna Gracja (Białystok): gracja.bialystok.pl

suknia ślubna: Catherine: catherine-suknie.pl

– schola WNIEBOgłosy: fb.com/WNIEBOgłosy

Makijaż i fryzura: fb.com/luxartkononiuk/

– Garnitur: fb.com/formenbialystok/

Bukiet i dekoracje florystyczne: http://amarylis.bialystok.pl

DJ weselny: fb.com/djmdabrowski

A na koniec mały smaczek. Galeria zdjęć z sesji ślubnej:

Spodobał Ci się reportaż z wesela w sali Gracja? Zobacz równie widowiskowe wesele w hotelu Belweder Białystok oraz wesele w Lipcowym Ogrodzie!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *