Młoda para szaleje na weselu a goście przed nimi klęczą

TOP Lista Najlepszych DJ-ów w Białymstoku

Jest dla każdego oczywiste, że nie ma wesela bez muzyki. Ale zaraz pojawia się problem: Kogo wybrać, zespół czy DJ-a? Kiedy i ta kwestia zostanie rozstrzygnięta na korzyść DJ-a, wystarczy już tylko wybrać odpowiednią osobę i gotowe. Ale skąd wiadomo, że ten, a nie inny to najlepszy DJ na wesele. Białystok może pochwalić się pokaźna liczbą muzyków oferujących swe usługi, co jest i zaletą, i wadą. Wybierając DJ-a warto wziąć pod uwagę, czy odpowiada nam styl, jaki preferuje DJ. Białystok, stolica województwa podlaskiego to specyficzne miejsce, w którym łączy się wiele kultur, dlatego niełatwe zadanie ma  DJ – wodzirej na wesele – Białystok. Z drugiej strony każdej młodej parze zależy, aby na ich weselu o oprawę muzyczną zadbał jak najlepszy DJ – wodzirej. Białystok pod względem wymagań muzycznych nie ustępuje innym miastom. A oto mój subiektywny ranking w kategorii: DJ na wesele Białystok, opinie musicie wyrobić sobie sami. To sprawdzeni spece od rozkręcania weselnej imprezy. Kolejność jest dość przypadkowa. Każdy z tych Dji na wesele zapewni Wam wystrzałowe przyjęcie weselne.

1. DJ WOJCIECH GRODZKI

wojciechgrodzki.pl

Dj, konferansjer grający już od dekady. O swojej pracy pisze tak: Największą nobilitacją i motywacją zarazem jest dla mnie bycie świadkiem ogromnej, zbiorowej radości w niezwykłym momencie ludzkiego życia. DJ Grodzki stara się w pracy znaleźć optymalne połączenie elegancji z luzem, który jest niezbędny, aby się dobrze bawić. Stara się sprostać wszystkim gustom i wymaganiom, dlatego coś dla siebie znajdą i ci, którzy kochają taneczne szaleństwo, i ci uwielbiający romantyczne uniesienia. Aby nawiązać pozytywne relacje z nowożeńcami i gośćmi, wspólnie z młodą parą opracowuje scenariusz wesela, szukając nietuzinkowych rozwiązań. DJ Grodzki przy prezentacji utworów muzycznych wykorzystuje odpowiednie światło, które podkreśla ich charakter i współtworzy niezapomnianą atmosferę. Docenia zalety wspólnego biesiadowania, dlatego z przyjemnością gra tego typu utwory. Praca jest dla niego pasją i przyjemnością.

2. PREZENTER MUZYCZNY KRZYSZTOF CJ

fb.com/krzysztofCJ

Oprawą muzyczną zajmuje się od 20 lat, ale pierwszą uroczystość weselną poprowadził 10 lat temu. Za największy atut swojej pracy uważa fakt, że  może uczestniczyć w najważniejszej chwili życia, jaką dla pary młodej jest ślub i wesele. W swojej pracy stawia na wyjątkowość, dbałość o detale, stara się dopasować muzykę do stylu wesela tak, aby całość miała indywidualny, niepowtarzalny charakter. Krzysztof CJ preferuje wesela katolickie, najczęściej gra w Białymstoku i okolicach, ale zdarzają się także wesela organizowane w Warszawie. Prowadząc oczepiny, stawia na nowoczesność i zabawy w dobrym guście, aby żaden z gości nie poczuł się niekomfortowo. Jeśli para młoda życzy sobie utwory i zabawę o charakterze biesiadnym, Krzysztof CJ jest w stanie umówić odpowiedniego profesjonalistę z akordeonem. Istotnym elementem pracy DJ-a jest profesjonalne oświetlenie oraz efekty pirotechniczne. O swojej pracy mówi: Zaskakuję pomysłami, aby wesele stało się idealnym połączeniem tradycji i innowacji, zapewniam ekstremalnie szaloną zabawę w energicznym stylu.

3. FESTEVENT – PREZENTER MARCIN BRZOZOWSKI 

festevent.pl

Marcin Brzozowski zajmuje się oprawą muzyczną imprez od 2015 roku. Praca jest jednocześnie jego pasją. Podczas imprezy stara się być elastyczny i dopasowywać na bieżąco do życzeń państwa młodych i gości. W trakcie uroczystości gra również utwory na życzenie, oczywiście przygotowuje także muzykę na pierwszy taniec zgodnie z życzeniem klienta. Nie ma preferencji, jeśli idzie o miejsce, w którym odbywa się impreza weselna, wybór pozostawia narzeczonym. DJ Brzozowski gra znane utwory, które porywają do tańca już od pierwszych chwil zabawy, w jego repertuarze raczej nie ma hip-hopu. Do kwestii oczepin podchodzi ostrożnie, gdyż uważa, że nie zawsze jest to pożądany przez gości obyczaj, ale ostateczną decyzję podejmują państwo młodzi. Jeśli dochodzi do oczepin, trwają one dość krótko, około 15-30 minut. DJ stawia raczej na organizację integracyjnych tańców, w których często sam uczestniczy. Zawsze akcentuje muzykę oświetleniem, o czym mówi tak: Uważam że oświetlenie to podstawowy element każdej udanej imprezy, dzięki niemu goście inaczej się czują na parkiecie,(…)  posiadam system DMX sterowany komputerowo. Na życzenie młodej pary organizuje biesiadę z akordeonem, co musi być wcześniej uzgodnione i ujęte w umowie.

4. LESZEK GRZEGORCZYK 

leszekgrzegorczyk.pl

Jako DJ pracuje od 1999 roku, od tego czasu poprowadził ponad 1000 imprez. Jak mówi, do swojej pracy podchodzi z sercem, uwielbia niezaplanowane sytuacje, które powodują, że potrzebna jest szybka reakcja. Sam o sobie mówi tak: Charyzma, błyskotliwość, elastyczność, niebanalne poczucie humoru, radiowy głos, perfekcyjna dykcja i kultura osobista. Jeśli czujesz, że te cechy powinny reprezentować DJ-a na Twoją imprezę, to wspaniale, polubimy się. Nie ma preferencji, jeśli chodzi o miejsce, w którym odbywa się impreza. Rodzaj granej muzyki ustala z parą młodą, ale na bieżąco stara się dopasować do próśb gości. DJ Grzegorczyk lubi wchodzić w interakcje z gośćmi podczas oczepin, ale doradza młodym, aby nie były one zbyt długie i aby trzymały odpowiedni poziom. W swojej pracy posługuje się nowoczesnym oświetleniem i sprzętem. Na życzenie młodej pary prowadzi biesiadę przy stołach.

5. DJ ADAM JURKOWSKI

adamjurkowski.pl

Prowadzi uroczystości weselne od 5 lat, uwielbia  kontakt z drugim człowiekiem, ma ogromną pasję do muzyki. Stawiam na żywiołowość a zarazem na eleganckie i kulturalne dyrygowanie zasobami ludzkimi. Jestem elastyczny, jeśli idzie o przygotowanie schematu wesela– mówi. Prowadzi imprezy od poniedziałku do niedzieli w każdym miejscu. Gra każdy rodzaj muzyki, dostosowując się do preferencji i upodobań gości weselnych. Stawia na oryginalne zabawy oczepinowe, wykorzystując specjalnie przygotowany program oraz gadżety. O ostatecznym kształcie zabaw decydują nowożeńcy. W swojej ofercie posiada kilka rodzajów oświetlenia: sceniczne, lampy retro, podświetlenie sali, stołu pary młodej, napis love, pałki led. Jednym z ulubionych momentów wesela jest dla niego biesiada. W swojej pracy kieruje się maksymą Konfucjusza: Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.

6. DJ PAWEŁ BAŁTYK

fb.com/djpawelbaltyk

Graniem na imprezach zajmuje się od 1996 roku, jak sam mówi, spośród grających kolegów wyróżnia go niekończący się potencjał energetyczny, błyskotliwy żart, kreatywność, wiedza muzyczna i doświadczenie zdobyte w całej Polsce przez lata pracy. Nie ma preferencji, jeśli idzie o miejsce imprezy, zwraca jedynie uwagę na to, aby wielkość sali weselnej była dopasowana do liczny gości. Muzyka, według DJ-a powinna być dopasowana do gustu młodych i gości. O swoim repertuarze mówi tak: Na weselu muzycznie znajdziemy wszystko, można powiedzieć od Krawczyka po Kazika przez Jenifer Lopez, Zenka i Rihannę… kończąc na “Hej sokoły” ! Na życzenie państwa młodych prowadzi oczepiny, dba, aby było śmiesznie, dynamicznie i… krótko. Tak jak większość DJ-ów uważa, że oświetlenie jest istotnym elementem wesela, dlatego światłami zajmuje się specjalnie przeszkolona osoba, klimat stwarza także ciężki dym wykorzystywany podczas pierwszego tańca lub w momencie pojawienia się tortu. Nie jest zwolennikiem biesiady, ale jeśli takie jest życzenie państwa młodych lub gości, prowadzi biesiadę we współpracy z akordeonistą. Na wielu imprezach współpracuje z muzykami, np. saksofonistą czy skrzypkiem. Całą ofertę para młoda otrzymuje wcześniej na e-maila, a podczas spotkania DJ prowadzi ustną prezentację tego, co ma się wydarzyć na weselu.

7. PREZENTER MUZYCZNY KUBA PILAT

kubapilat.pl

Prezenter muzyczny Kuba Pilat reklamuje się słowami: Noszeniem radości wśród weselnych gości zajmuję się od czterech lat. Uwielbiam otrzymywać od ludzi mnóstwo dobrej energii i przeobrażać ją w emocje, którymi dzielę się ze swoją publicznością. Prowadzi wesela w różnych miejscach, muzykę dopasowuje do gustów muzycznych państwa młodych i gości. Na spotkaniu przed weselem omawia kwestię oczepin, które wg niego powinny zawierać duża dawkę dobrego humoru na wysokim poziomie. Bardzo ważna jest dla niego scenotechnika, zawsze stara się podkreślić swoje show odpowiednimi efektami świetlnymi, pirotechnicznym czy wizerunkowym. Gra również biesiady na podkładach.

8. PREZENTER MUZYCZNY STEFAN SOCHOŃ

fb.com/PREZENTERMUZYCZNYSTEFANSOCHON

Weselami zajmuje się ponad 12 lat, zaczynał od karaoke i mniejszych imprez Według niego każdy DJ na wesele ( Białystok, Warszawa, Wrocław itp.) ma swój styl i swój sposób na granie. Uważa, że dobry DJ wsłuchuje się w to, czego pragną młodzi i goście weselni. Żartobliwie mówi, że lubi sale weselne w Białymstoku, w których miejsce DJ-a jest blisko wejścia ze względu na ciężar sprzętu, ale tak naprawdę zagra w każdym miejscu. Gra to, czego oczekują od niego ludzie bawiący się na danej imprezie. O swoim repertuarze mówi: Jeśli dają mi wolną rękę, staram się przedstawić szeroki wachlarz propozycji muzycznych, zaczynając od lat 50., 60. poprzez niezapomniane lata 80. i 90., kończąc na komercji, która w danym czasie jest „na topie”. Nie jest zwolennikiem oczepin i przyśpiewek zmuszających do picia alkoholu i pocałunków, jeżeli jednak para młoda sobie tego życzy, przeprowadza je szybko, co nie znaczy byle jak. Dba o jak najlepsze oświetlenie i nagłośnienie. W kwestii biesiady mówi: Klient nasz pan.

Polecani DJe na wesele z Podlasia

Zanim wybierzemy odpowiednią osobę, DJ powinien odpowiedzieć na kilka pytań. Jaką muzykę gra DJ? Wesela w Białymstoku? czy inne miasta także wchodzą w rachubę? Jak długo gra podczas wesela? Ważne jest, jak ubrany przyjeżdża DJ ( wesele – Białystok, Augustów czy Łomża zobowiązuje), a także, ile trzeba zapłacić za jeden lub dwa dni grania. Ważne, aby wszystkie ustalenia znalazły się w podpisywanej przez obie strony umowie.

Znaleźliście dzięki mojej top liście polecanych DJ na wesele tego jedynego który zagra na Waszym weselu w Białymstoku? Jeśli tak to teraz czas na wybór fotografa ślubnego z Białegostoku. Z pewnością polecam swoją skromną osobę!

ps. sprawdź również moją listę polecanych zespołów weselnych na Podlasiu

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.