Wesele w hotelu Trio – Białystok – Historia ślubna Moniki i Wojtka

O Monice i Wojtku można powiedzieć, że znają się niemal od zawsze. Poznali się lata temu dzięki wspólnym znajomym, a niedawno przypieczętowali swoje uczucie przysięgą małżeńską.

Miejsce przyjęcia, które miałem okazję fotografować, to Hotel 3 Trio Białystok. Przekonajcie się sami, że to wspaniała lokalizacja na wesele w Białymstoku, oglądając moje zdjęcia.

Romantyczna historia Moniki i Wojtka

Monika i Wojtek znają się od 2008 roku. Miałem okazję poznać tę parę, gdy mijała okrągła, 10. rocznica ich znajomości.

Gdy zapytałem Monikę o ich wspólne początki, na wspomnienie tej chwili w jej oku błysnęła iskra. Opowiedziała mi, że pierwszy raz spotkali się w grupie wspólnych znajomych, jednak wtedy jeszcze nie przeczuwali, czym to się skończy. W takim towarzystwie widywali się jeszcze przez jakiś czas, aż pewnego razu, niemal jednocześnie zorientowali się, że to jest to! Coś zagrało i obydwoje już wiedzieli, że są sobie pisani.

Romantyczny ślub i późniejsze wesele w Hotelu Trio Białystok otworzyły nowy, piękny rozdział  tej historii. Zobaczcie, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień!

Sesja zdjęciowa jako prezent ślubny

Zarówno sesja narzeczeńska, jak i reportaż ślubny, to prezent dla pary od bliskich. Byłem miło zaskoczony tym pomysłem. Moim zdaniem to wspaniały, nietuzinkowy upominek, który zostanie pamiątką na całe życie.

Możecie śmiało rozważyć dopisanie sesji plenerowej czy ślubnej do listy prezentów ślubnych — jeśli planujecie skorzystać z takiego rozwiązania — lub zafundować znajomym zakochanym, którzy zaprosili Was na swoją uroczystość.

Sesja narzeczeńska Moniki i Wojtka na dzikiej plaży Pólko

Zanim miałem okazję udokumentować wydarzenia w Hotelu 3 Trio Białystok, wesele, ślub i wcześniejsze przygotowania, spotkałem się z Moniką i Wojtkiem na sesji narzeczeńskiej.

Wybraliśmy się na urokliwą dziką plażę Pólko nad rzeką Supraśl, a następnie na pobliskie łąki i pola. W świetle zachodzącego słońca zachowywali się niezwykle naturalnie, jakby całkiem zapomnieli o obecności obiektywu. Ulotne szepty, uśmiechy i czułości — właśnie dla takich chwil i emocji jestem fotografem.

“Kocham Wojtka za to, że jest słodki i słucha wszystkiego, co mówię, a gadam bardzo dużo. On zawsze wszystko pamięta i serio słucha. Kocham go też za to, że się rozumiemy, że zawsze poprawia mi humor, że lubimy taką samą muzykę. No ogólnie fajny jest ten mój Wojciech” — powiedziała mi Monika i wszystko to widać na zdjęciach.

Reportaż z uroczystości Moniki i Wojtka – wesele  – Hotel Trio Białystok

Mimo, że ślub został zaplanowany na 16:00, byłem na miejscu już przed południem. Po co? Gdy tylko jest taka możliwość, chcę zobaczyć salę weselną, rozstawić tam oświetlenie, wypróbować aparat i poczuć klimat miejsca. 

I to właśnie zrobiłem w Hotelu 3 Trio Białystok. Sala weselna była pięknie przygotowana, więc robienie zdjęć było czystą przyjemnością. Samo przyjęcie okazało się fantastyczną, radosną fiestą na cześć szczęścia i miłości. Jego atmosferę z łatwością poczujecie, oglądając mój reportaż.

Jeśli na własną uroczystość wybierzecie Hotel Trio, wesele z pewnością będzie przygotowane profesjonalnie i wedle Waszego życzenia. Po opinie oraz ceny odsyłam Was na stronę lokalu. Wg mojej prywatnej opinii hotel 3 Trio to jedno z ciekawszych miejsc na wesele w  Białymstoku. Sami zobaczcie i oceńcie po zdjęciach z przyjęcia weselnego.

A jeżeli wciąż nie macie fotografa, zapraszam do zakładki Kontakt!

Spodobało się Wam przyjęcie weselne w Hotelu Trio? Zobaczcie też rustykalne wesele w Majątku Howieny w Pomigaczach!

Szczegóły uroczystości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *