Sesja Ślubna w Pałacu w Korczewie

Każda para młoda ma swoją własną niepowtarzalną historię. Ja, jako fotograf, na każdej sesji daję z siebie wszystko, by „opowiedzieć” je za pomocą zdjęć. Uwieczniam w obiektywie ten najpiękniejszy moment w życiu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. 

Ślubne fotografie to wspaniała pamiątka, która zostanie z Wami do końca życia i nie pozwoli przeminąć wspomnieniom. Kiedy za kilkadziesiąt lat zajrzycie do albumu, z łezką w oku wrócicie do tych chwil. Poczujecie towarzyszące Wam tego dnia radość, podekscytowanie, wzruszenie. 

Podczas sesji ślubnej także najważniejsze są emocje. To właśnie na nich skupiam się najbardziej i staram się uchwycić je w kadrach. Niemałą rolę odgrywa również oprawa. Marzena i Karol na miejsce swojej sesji ślubnej wybrali wybrali wnętrza Pałacu w Korczewie. Ujmująca sceneria sprawiła, że para młoda prezentowała się jeszcze piękniej. Zobaczcie sami!

Sesja ślubna w pałacu – wybór padł na mnie!

Marzena i Karol trafili do mnie już w zeszłym roku. To właśnie wtedy miałem przyjemność wykonać dla nich reportaż ślubny w Siemiatyczach.

Zdjęcia spodobały im się tak bardzo, że odezwali się do mnie po raz kolejny. Umowę wykonania sesji ślubnej w pałacu podpisaliśmy już 1,5 roku przed wyznaczoną datą ślubu, a konkretny termin ustaliliśmy pół roku przed ceremonią.

Marzena i Karol na co dzień żyją i pracują w Wielkiej Brytanii. Nie zabawili długo w Polsce – zaledwie kilka dni po ślubie wracali już do siebie. 

Pałac w Korczewie idealny na sesję ślubną we wnętrzach

Sesja odbyła się w imponującym Pałacu w Korczewie. To Marzena wybrała właśnie to miejsce. Bardzo zależało jej, aby zdjęcia z sesji poślubnej z mężem Karolem były wykonane w tej wymarzonej przez nią scenerii.

Ta barokowa budowla powstała w 1734-1736 roku i została odbudowana. Na tyłach Pałacu w Korczewie znajduje się piękny taras, wokół budynku rozciąga się ogromny Park Pałacowy (ok. 35 ha). Idealny plener ślubny na wykonanie pięknych portretów. Tutaj znajdziecie jeszcze więcej informacji – https://korczew-palac.pl.

Pałac w Korczewie jest tak wielki, że bez problemu mogłoby odbywać się w nim równocześnie nawet i 5 sesji! Co więcej, nikt nikomu by nie przeszkadzał ani siebie nie widział. Podkreślam to dlatego, że na Podlasiu jest sporo pięknych miejsc plenerowych na zdjęcia ślubne w plenerze, jednak w wielu z nich ustawiają się kolejki par młodych z fotografami, przez co na upragnioną sesję trzeba czekać od pół godziny nawet do dwóch godzin!

Przed sesją ślubną w pałacu odbyłem z Marzeną szczerą rozmowę. Zależało mi, aby najpierw poznać jej oczekiwania, dowiedzieć się, czego nie lubi w sobie, który profil uważa za bardziej korzystny itp. 

Fotografując parę w tym niesamowitym miejscu, trzymałem się ustaleń i w rezultacie oboje (i ja również) byli bardzo zadowoleni.

Cała sesja zdjęciowa Marzeny i Karola trwała ok. 1,5 godziny.

Jeszcze jednym ciekawym miejscem na sesję ślubną we wnętrzach, o którym koniecznie muszę wspomnieć, jest zimowy ogród wewnątrz pałacu. Jak sami zobaczycie na zdjęciach, prezentuje się zjawiskowo. 

O czym należy pamiętać, decydując się na sesję ślubną w Pałacu w Korczewie?

Jeśli i Wam marzy się sesja ślubna we wnętrzach Pałacu, musicie liczyć się z dodatkowymi kosztami. Wstęp na sesję ślubną w pałacu kosztuje 200 zł. Samo zwiedzanie to koszt ok. 10 zł. Pałac jest otwarty dla zwiedzających i na sesje codziennie od 9:00 do 19:00.

Ważne, aby wziąć też pod uwagę, że droga z Białegostoku do Pałacu w Korczewie zajmuje ok. 2 godziny. Dlatego najbezpieczniej zarezerwować na zdjęcia cały dzień. Tak, aby sesja ślubna w pałacu przebiegła na spokojnie i bez stresu.

Za dojazd z Białegostoku doliczam 200 zł. Do 50 km dojeżdżam w cenie sesji.

Magia zdjęć z sesji ślubnej we wnętrzach pałacowych

Elegancka sesja ślubna we wnętrzach czy sesja plenerowa może odbyć się w dzień uroczystości lub w innym terminie. Obie oferuję w cenie reportażu ślubnego, w którym zawierają się zdjęcia z przygotowań do ślubu, z samej uroczystości (w USC lub kościele) oraz wesela. Przeważnie zostaję z parą młodą aż do 1:00. Sesja zazwyczaj odbywa się po ślubie, a przed weselem, bądź w trakcie wesela. 

Często pytacie, czy polecam wykonać zdjęcia w dzień ślubu czy w innym terminie. Odpowiadam wtedy – to zależy. Osobiście pierwszą opcję uważam za lepszą. Emocje z dnia ślubu są niepowtarzalne, szczere i wręcz namacalne. W końcu to najważniejszy dzień w życiu! 

W przypadku sesji ślubnych w późniejszym terminie, emocje są zazwyczaj mniej intensywne – to już nie są te same „ślubne” emocje. Niekiedy zdarza się też, że sesja odwlekana w czasie… nie dochodzi do skutku.

Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujecie, zapewniam, że nie będziecie żałować. Zdjęcia poddane autorskiej obróbce graficznej otrzymacie ode mnie na pendrive’ie, a 30 zdjęć – w pięknym drewnianym pudełku.

Więcej możecie przeczytać w moim artykule poradnikowym: sesja ślubna – jak się przygotować?

Zobaczcie pozostałe sesje ślubne w moim wykonaniu. A jeśli i Wy pragniecie zatrzymać w miejscu ten magiczny czas, zapraszam do kontaktu. Stworzymy razem coś wyjątkowego.

Sesja ślubna w Pałacu przypadła Wam do gustu? To sprawdźcie sesję ślubną w ruinach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *