Ślub plenerowy i wesele nad jeziorem w Mazurskim Ośrodku Szych

Bohaterowie tego reportażu — Lucy i Filip — postanowili spełnić swoje marzenie i zorganizować ślub w plenerze.

Wizja gorącego lata i wakacyjnej atmosfery skierowała ich na Mazury. Mimo, że obydwoje mieszkali w Warszawie, zdecydowali się na ślub plenerowy nad jeziorem.

Zobaczcie, jak wyglądało ich mazurskie wesele nad jeziorem i przekonajcie się, że marzenia łatwo obrócić w rzeczywistość.

Protestancki ślub plenerowy na brzegu jeziora

Ślub w plenerze na Mazurach wyglądał jak z bajki. Przystrojony bielą ołtarz ustawiono na trawie, a para stąpała w jego kierunku po czerwonym dywanie.

Lucy i Filip wyznają wiarę protestancką, a ich religijność była mocno widoczna podczas ceremonii. Podczas ślubu plenerowego, przy radosnych dźwiękach licznych pieśni ku czci Jezusa, intonowanych przez zgromadzonych bliskich, patrzyli sobie w oczy i słuchali słów pastora.

Romantyczną atmosferę tej chwili podkreśliły przysięgi zakochanych, którzy sami ułożyli ich treść. Płynące z serca obietnice stanowiły wstęp do wypowiedzenia przez obojga tego najważniejszego słowa — sakramentalnego „tak”. Własna przysięga w takich pięknych okolicznościach śluby w plenerze tuż przy mazurskim jeziorze – wspaniała sprawa.

Wszystko to w zachwycających okolicznościach przyrody — latem, nad brzegiem malowniczego, mazurskiego jeziora Toczyłowo. Ślub plenerowy to zdecydowanie jedno z piękniejszych wydarzeń do fotografowania!

Ślub na Mazurach w Ośrodku Szych

Ślub na Mazurach, na który zdecydowali się Lucy i Filip, został zorganizowany na terenie Mazurskiego Ośrodka Szych w Boguszach. To miejsce, które zdecydowanie warto rozważyć, jeśli i Wy poszukujecie miejsca na ślub w plenerze.

Doświadczony personel ośrodka pomoże Wam w organizacji ślubu w plenerze — w takim stopniu, w jakim będziecie tego potrzebować.

Ośrodek Szych – wesele na Mazurach nad jeziorem

Mazurski Ośrodek Szych, obok Grajewa i ok 20 km od Ełku, dysponuje szeregiem udogodnień, które pomogą w organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Najważniejszym z nich jest elegancki, plenerowy namiot — wesele na świeżym powietrzu stanie się dzięki niemu komfortowe i zabezpieczone przed ewentualnym pogorszeniem pogody. Jeśli nie jesteście przekonani do wesela niemalże pod gołym niebem, możecie także skorzystać z sali bankietowej.

Na terenie Ośrodka Szych znajdują się również drewniane domki letniskowe, idealne na noclegi dla zaproszonych gości weselnych, sosnowy las, który jest doskonałym miejscem na ślubną sesję oraz atrakcje dla najmłodszych.

Z kolei profesjonalny zespół kucharzy i kelnerów gwarantuje wyśmienity catering oraz obsługę gości.
Ośrodek Szych to świetna sala weselna nad jeziorem na Mazurach. To miejsce na wesele, które z ręką na sercu polecam.

Dla par, które kochają Mazury, wesele nad jeziorem Toczyłowo może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Pełne niespodzianek wesele w plenerze, Mazury

Pełen wzruszeń ślub w plenerze zwieńczyło doskonałe przyjęcie. Wesele na Mazurachnad jeziorem, samo w sobie jest już wyjątkowe. Jednak zarówno goście, jak i Państwo Młodzi, przygotowali sporo atrakcji i niespodzianek.

Jedna z najmniej spodziewanych był… widowiskowy pokaz chemiczny. Z racji swojego wykształcenia Pan młody postanowił zabawić zgromadzonych, pokazując magię reakcji między pierwiastkami.

Goście na weselu w Ośrodku Szych zachwycili się również występem chrześcijańskiego rapera Kolah oraz bombą konfetti, która stanowiła oś jednej z zabaw podczas oczepin.

To mazurskie wesele w plenerze dostarczyło zebranym nie tylko zabawy, ale i wzruszeń. Tata Lucy przygotował dla niej multimedialny pokaz zdjęć z dzieciństwa. Z kolei nowożeńcy obdarowali rodziców wydrukami fotografii z sesji narzeczeńskiej, którą wykonałem dla nich dwa tygodnie wcześniej. Łzy szczęścia i wzruszenia widziałem tego wieczoru nie jeden raz. Ja to wesele nad mazurskim jeziorem zapamiętam na długo.

Jeśli szukacie fotografa na ślub plenerowy i wesele w plenerze, Mazury jak najbardziej są w moim zasięgu. Z przyjemnością wykorzystam swoje doświadczenie, aby zatrzymać Wasz wyjątkowy dzień na zdjęciach.

Jeżeli wciąż nie macie fotografa a mój styl fotografii wpisuje się w Wasze oczekiwania, zapraszam do zakładki Kontakt!

Spodobało się Wam przyjęcie weselne nad jeziorem? Zobaczcie też rustykalne wesele w Majątku Howieny w Pomigaczach!

Szczegóły uroczystości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.