romantyczna sesja ślubna

Romantyczna sesja ślubna

Malownicza sesja ślubna w Lipowym Moście… Brzmi rozkosznie, prawda? Jak tytuł jakiegoś wiersza! Ale my nie skupiamy się na samym brzmieniu: fotografie mówią same za siebie. Zachęcam Was do obejrzenia owoców tej sesji, a także chciałbym opisać Wam praktyczne aspekty romantycznej sesji ślubnej w Lipowym Moście na podstawie dnia spędzonego z zakochanymi Moniką i Johnem. Lipowy Most to popularne miejsce na wesela, ale można tu także postawić na nastrojowe plenery.

Sesja ślubna w Lipowym Moście: o organizacji słów parę…

Zacznijmy od paru praktycznych kwestii. Jeśli nie miało się wesela w Lipowym Moście, sesja ślubna na terenie tej lokalizacji jest dodatkowo płatna, dlatego trzeba koniecznie ustalić termin z panią Joanną, menadżerką obiektu. Romantyczna sesja ślubna ma w sobie dużo ze „spontana”, a ja bardzo lubię niepozowane ujęcia, jednak wiadomo, że akurat TERMINY są święte: trzeba się umówić. Sam dojazd z centrum Białegostoku zajmuje około 45 minut, co czyni sesję zdjęciową w Lipowym Moście łatwo dostępną dla Podlasian i Białostoczan.

Lipowy Most: scenerie jak z bajki!

Jako fotograf gorąco rekomenduję to miejsce. Lipowy Most to prawdziwa kopalnia kreatywnych „miejscówek”. Czy to od razu musi być romantyczna sesja zdjęciowa? Niekoniecznie! Szczerze oprócz sesji ślubnych, fotografowałem tam również rodzinne sesje pokoleniowe, jak na przykład tę sesję wielopokoleniową.

To miejsce jest godne uwagi ze względu na różnorodność scenerii. Drodzy przyszli klienci! Rozgrzewajcie już stawy, bo…na terenie Lipowego Mostu znajdziemy śliczny staw! Razem pochodzimy po dużym obiekcie i znajdziemy miejsca na piękne ujęcia, bo sesja ślubna w Lipowym Moście może zawierać też takie elementy: most z linami, mnóstwo ławek, a także Dworek Myśliwski i Staropolski, które otaczają zjawiskowe rośliny. Powozownia, wielka altana oraz majestatyczne drzewa to raj dla fotografa: Wasze ujęcia na pewno będą klimatyczne. Tu nie warto się spieszyć. Aby obejść calutki teren, warto zarezerwować co najmniej pół dnia. Skoro już robimy sesję zdjęciową w Lipowym Moście, warto wykorzystać bogaty potencjał tego miejsca!

Romantyczna sesja zdjęciowa w Lipowym Moście: o co tyle zachodu?

To pytanie zawiera w sobie od razu grę słów! Promiennie się uśmiecham, bo… szczególnie magiczne zdjęcia wychodzą przy zachodzie słońca! Sesja zdjęciowa w Lipowym Moście, którą oglądacie przy okazji tego artykułu, miała miejsce na początku sierpnia 2023 roku, kiedy to mieliśmy rewelacyjne warunki! Śliczne złociste słońce i brak komarów, (dzięki specjalnym opryskom! Lipowy Most dba o komfort klientów także w ten sposób). Odbicia w wodzie czy zdjęcia z tarasu hotelu to „smaczki”, które nadają romantycznej sesji zdjęciowej uroku.

Sesja zdjęciowa w stylu romantycznym: czy można wziąć na nią „PSIjaciela”?

Jeśli macie w domu czworonoga, który nie może się do(sz)czekać, kiedy wrócicie, gdy tylko opuścicie posiadłość… to bierzcie go ze sobą! Według mnie dobrym pomysłem jest zabranie na romantyczną sesję zdjęciową swojego pieska, tak jak zrobili to Monika i John. Wesoły element naturalności i radości na zdjęciach gwarantowany! Towarzyszyli nam również rodzice Moniki, którzy spędzili czas na spacerze i kawie, nie przeszkadzając w pracy, ale wspierając duchowo i rodzinnie zakochanych. Zresztą, po sesji zdjęciowej w Lipowym Moście można udać się do restauracji na terenie obiektu. Najpierw „plenerek”, a potem integracyjne sączenie aromatycznej kawusi czy jedzenie ulubionego ciasta to dodatkowy atut.

Sesja zdjęciowa w romantycznej scenerii Lipowego Mostu

Zapytacie mnie: „Krzysiek, czy warto zainwestować w sesję ślubną w Lipowym Moście? Tak szczerze?”. Myślę, że tak! Mimo że koszt sesji wynosi powyżej 500 zł, to jest to w mojej opinii wydatek, który warto ponieść dla niepowtarzalnych wspomnień i ślicznych kadrów. Sesja ślubna odbywa się raz w życiu, a miejsce takie jak Lipowy Most gwarantuje oryginalne ujęcia i wspaniałe wspomnienia.

Zachęcam do kontaktu, z przyjemnością wykonam Wam romantyczną sesję zdjęciową! Niech miłość rośnie wokół nas…

Spodobała się Wam ta romantyczna sesja ślubna? Zobaczcie równie piękną jesienną sesję ślubną oraz sesję boho

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *