Trzy po Trzy Białystok wesele

Trzy po Trzy (Białystok): wesele Magdy i Adama!

Nie wiem, czy kojarzycie restaurację Trzy po Trzy? Białystok to główny obszar mojego działania, dlatego tym razem z moim aparatem zagościłem w progach tej lokalizacji. Odbyło się tam wesele niesamowitych ludzi, o których dzisiaj Wam nieco opowiem. Dodatkowo zostawiam Waszej ocenie fotografie, które wykonałem właśnie w restauracji Trzy po trzy. Opinię o tej parze mam naprawdę wysoką, cieszę się, że przecięły się nasze drogi… To co, gotowi na zapoznanie się z Magdą i Adamem? Zobaczmy ich historię, “odwiedźmy” razem progi Trzy po trzy.

Wesele? Zabawa? Moc miłości?! Ale zanim to kilka słów wstępu…

Oprócz głównych bohaterów, czyli wspomnianych wyżej Magdy i Adama, warto wspomnieć o ich malutkiej córeczce Agatce. W wyjątkowym dniu miała zaledwie 2 miesiące. Zdjęć z tym maluszkiem jest niewiele, choć są na pewno wyrazem olbrzymiej miłości. Młodzi wynajęli profesjonalną opiekunkę, która zajęła się dzidzią po ceremonii ślubnej. Takie elementy jak eleganckie progi Trzy po trzy, wesele, które było głośne i pełne radosnego rozgardiaszu, już “nie interesowały” bobasa. To moment dla dorosłych! O tym za moment…

Kiedy poznałem zakochanych w domu na wstępnym spotkaniu, Adam był tuż przed operacją guza mózgu. Ich wiara i nadzieja była przepiękna: pełni pewności, że wszystko będzie dobrze, podpisali ze mną umowę, wpłacili zadatek i planowaliśmy normalnie przebieg wesela. Wiara okazała się słuszna: zadzwoniłem do nich kilka tygodni przed ślubem i dowiedziałem się, że Adam ma się dobrze a oni mają już na świecie cudowną córeczkę :).

wesele w restauracji Trzy po Trzy Białystok

Pora wkroczyć do… Trzy po trzy (Białystok): wesele

Opinie o tym miejscu są zazwyczaj bardzo dobre, również podzielam entuzjazm wielu zadowolonych klientów. Wesele odbyło się w sali „Złotej”. I można rzec, że cała ta imprezka to było istne złoto! Restauracja Trzy po trzy (Białystok) ma kilka zalet, które wyliczę Wam w prosty i intuicyjny sposób:

  • Świetna lokalizacja blisko centrum miasta
  • Brak problemów z parkingiem, co jak wiadomo jest ważne!
  • Intymne miejsce na wesele (Mieliśmy dla siebie całe piętro). Goście nie mieszali się z gośćmi z innych imprez, było kameralnie i nastrojowo.
  • Coś dla palaczy… 😉 Palarnia dla gości na balkonie z widokiem na stawy przy ul. Mickiewicza. Restauracja Trzy po trzy mieści się nieopodal tego urokliwego akwenu!
  • Tutaj znowu muszę pochwalić restaurację Trzy po trzy (Białystok!). Menu było znakomite, jedzenie przepyszne.
  • Na uwagę zasługuje mnóstwo pięknie przygotowanych owoców…
  • Sala to istna klasa i elegancja. Można poczuć tam wdzięk i doniosłość wydarzenia, ale w przytulny sposób….
  • Dobre miejsce na bardziej kameralne wesele: osób na imprezie było około 70.

Trzy po trzy, Białystok. Wesele czas zacząć!

Państwo Młodzi chcieli mieć zdjęcia ze wszystkimi gośćmi oddzielnie (zrobiliśmy takie za stołem), ale i nie zabrakło wspólnego grupowego zdjęcia wykonanego z góry. Restauracja Trzy po trzy gościła naprawdę zadowoloną ekipę, która bawiła się przednio. Pierwszy taniec odbył się do piosenki „Wszystko mi mówi że mnie ktoś pokochał”. Choreografia była absolutnie spontaniczna, czuła, niepozowana. Pod  koniec wszyscy goście dołączyli do pary młodej. Podobało mi się w tym Trzy po trzy! Wesele toczyło się radosnym trybem, goście – jak widać po zdjęciach – byli zadowoleni, wyluzowani. Magda też czuła się maksymalnie swobodnie: w czasie przyjęcia znikała 2-3 razy na „ściąganie pokarmu”, a o około 22:00 pojechała na chwilę nakarmić Agatkę. Wszystko da się dobrze zorganizować :).

oczepiny podczas wesela w Trzy po Trzy Białystok

Restauracja Trzy po Trzy (Białystok) rozbujana i wesoła sala!

Cóż Wam będę dużo pisać… To była rewelacyjna impreza! Wszyscy się genialnie bawili i dużo tańczyli. DJ robił kreatywne zabawy, w których ludzie chcieli uczestniczyć. Ze smakiem, z humorem, tak jak goście lubią! Najlepszą robotę wykonał Jan Nalewajko „John Akordeon”. Miał on swoje wejścia dwa razy i na serio powalał swoją energią i muzyką wszystkich. Chapeau bas! Był świetny, wszyscy bujali się w rytm jego muzyki, a gdy dał jeszcze więcej czadu, wszyscy zaczęli wymachiwać serwetkami! Kto spostrzegawczy dojrzy to na zdjęciach? Jeśli chcecie taki fotoreportaż z Waszego wyjątkowego dnia, zapraszam do kontaktu.

Polecam swoje usługi, a także z ręką na sercu rekomenduję salę Trzy po trzy (Białystok/wesele). Cena, dostępność sal weselnych, menu ustalcie już z obsługą, ale chętnie pomogę w kwestiach, o których już wiem. Spotkajmy się.

Na deser… Magda zostawiła mi taką opinię. Niech przemówi już ona:

Zdjęcia dostaliśmy już kilka miesięcy temu, emocje powinny już opaść, a jeśli chodzi o opinię, powinno wyjść coś w stylu ,,najlepszy fotograf, ładne zdjęcia itp”, ale tak się po prostu nie da  Organizując ślub i wesele popełniliśmy kilka mniejszych i większych błędów, wynikających z braku doświadczenia, ale zatrudnienie Krzyśka to była bezsprzecznie jedna z najlepszych decyzji  Nie będę oryginalna, to po prostu profesjonalista z doskonałym okiem i wyczuciem ludzi, nie fotografuje osób tylko ich emocje, dzięki czemu oglądając zdjęcia, za każdym razem mamy wrażenie, że ślub odbył się dosłownie wczoraj, cieplutko robi się na sercu  Zdjęcia są niesamowite, plener cudo nad cudami, efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, nasi goście również się zachwycali  Jeszcze raz dziękujemy Ci za świetną współpracę i piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia  Do zobaczenia przy innych okazjach

Współtwórcy wesela:

Sala Trzy po trzy (Białystok): trzypotrzy.com

Suknia Ślubna: kaprys.org.pl

Garnitur: victoriofashion.pl

Makijaż: fb.com/Marcjannaartstyle

Fryzura: fb.com/KwiatyWeWlosach

Bukiet ślubny: kwkwiatowy.pl

DJ na wesele: festevent.pl

Akordeon, Jan Nalewajko: ig.com/john_akordeon

Spodobało Ci się wesele w Trzy po Trzy? Zobacz inne ciekawe wesele w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *